تیم با برنامه فوتسال هم، در دوراهی ماندن یا نماندن

تیم فوتسال فرش آرای مشهد با وجود برنامه ریزی در تمام رده های سنی هنوز تصمیم برای فوتسال بزرگسالان نگرفته است.

تیم با برنامه فوتسال هم، در دوراهی ماندن یا نماندنبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  باشگاه فرهنگی ورزشی فرش آرای مشهد که در طول سالهای حضورش در لیگ برتر فوتسال یکی از با برنامه ترین تیم ها بوده و همیشه با برنامه بلند مدتی در رقابت ها حاضر می شد، امسال مانند بسیاری از دیگر باشگاهها سکوت کرده است.

با وجود اینکه تیم فوتسال امید این باشگاه در لیگ امیدها شرکت دارد و فعالیتش در دیگر ورزش ها نیز پررنگ جلوه می کند اما مسوولان هنوز تصمیمی برای ادامه فعالیت در لیگ برتر فوتسال نگرفته اند و با توجه به شنیده ها امکان جداییان از رقابت های حرفه ای فوتسال نیز وجود دارد شاید این تصمیم به دلیل برخی بی برنا مه ای ها و یا قطعی نشدن تاریخ شروع لیگ باشد زیرا مسوولان فرش آرا همیشه به بی برنامه ای ها اعتراض داشته اند و تعویق رقابت های لیگ در سالها گذشته به این تیم صدمه وارد کرده تا بازیکنانش در خستگی بازی ها را آغاز کنند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم با برنامه فوتسال هم، در دوراهی ماندن یا نماندن» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2226) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران