امير سرتيپ پوردستان: امام خميني (ره) به ارتش هويت داد

به گزارش ايرنا، امير سرتيپ احمدرضا پوردستان روز شنبه در آيين اداي احترام فرماندهان و كاركنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي به مقام شامخ امام راحل با بيان اينكه انحلال ارتش توطئه اي طراحي شده ازسوي دشمنان براي ضربه زدن به قدرت نظامي ملت ايران بود؛ افزود: امام (ره) با نامگذاري 29 فروردين به عنوان روز ارتش، اين نيرو را احيا كرد.
وي ادامه داد: ارتش جمهوري اسلامي ايران در كنار ساير قواي نظامي كشور از جمله سپاه در جنگ تحميلي و ساير ماموريت هاي محوله به وظايف خود بخوبي عمل و شخصيت هايي همچون شهيدان نامجو، قرني، كلاهدوز و صيادشيرازي را تقديم انقلاب و اسلام كرد.
پوردستان با تاكيد بر افزايش روزافزون قدرت دفاعي ايران در مقابله با دشمنان، گفت: امروز ارتش جمهوري اسلامي با قدرت درمقابل مكر و حيله دشمنان ايستاده و متكي به ايمان و اعتقاد جوانان مومن و غيور خود است.
وي اظهاركرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران وفادار و متعهد به امنيت و اقتدار ايران اسلامي بر تمام تحركات دشمن نظارت و اشراف كامل دارد و در برابر آنان حتي در مقابل تحركات فراتر از مرزها ايستاده است.
پوردستان گفت: دشمنان بدانند كه توطئه خلع سلاح نظام اسلامي محكوم به شكست است و ارتش در پرتو رهبري داهيانه رهبر معظم انقلاب، با هوشياري در مقابل تحركات دشمنان ايستاده و آماده جانفشاني براي حفظ آرامش، امنيت و كيان ايران است.
وي همچنين با اشاره به رشادت ها و فداكاري هاي ارتشيان در مقابله با ضد انقلاب و دشمن بعثي گفت: ارتش به منظور دفاع از كشور، در كردستان در مدتي كوتاه 2 هزار شهيد تقديم كرد ضمن اينكه مسئوليت مرزهاي غربي در زمان جنگ از ابتدا تا انتها با نيروي زميني ارتش بود.
پوردستان با بيان اينكه نيروي زميني ارتش در دوران دفاع مقدس، 2 و نيم ميليون سرباز را آموزش داد و به ميدان جنگ فرستاد؛ افزود: ارتش جمهوري اسلامي در عمليات‌هاي مختلف ازجمله عمليات فاو دركنار سپاه پاسداران بود و هزار قبضه توپ نيروي زميني ارتش، سپاه را پشتيباني مي‌كرد.
امير سرتيپ احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش و جمعي از كاركنان و فرماندهان نيروهاي مسلح در آستانه روز ارتش با اهداي تاج گل و قرائت فاتحه، ضمن اداي احترام به مقام بنيانگذار جمهوري اسلامي، با آرمان‌هاي ا‌مام راحل و شهدا تجديد ميثاق كردند.
6139/ 1650

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امير سرتيپ پوردستان: امام خميني (ره) به ارتش هويت داد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2237) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا