میرزاده در شیرازر: هیچ کدام از واحدهای دانشگاه آزاد در کشور منحل نشده است

استان‌ها > فارس - رئیس دانشگاه آزاد گفت: هیچ کدام از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در هیچ نقطه ای از کشور منحل نشده است.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز،حمید میرزاده  ظهر امروزشنبه در شیراز افزود: انحلال و عدم پذیرش دانشجودر واحد های دانشگاه آزاداسلامی به هیچ عنوان  صحت ندارد.

وی که برای افتتاح وکلنگ زنی چند طرح عمرانی و ورزشی به شیراز سفرکرده بود ،با بیان اینکه ممکن است برخی واحدهای کوچک و کم استقبال به مجموعه‌های پردیس تخصصی تبدیل شده باشد،افزود: اینکه واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل شده باشد ، واقعیت ندارد.

میرزاده  در خصوص معادل‌سازی مدرک دانشگاه آزاد نیز گفت: برنامه معادل‌سازی در حوزه خلیج فارس را در خصوص دانشگاه آزاد رد می‌کنم، چرا که برنامه‌های ما به تصویب هیات امنا و هیات رئیسه رسیده است.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد: دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت در دانشگاه آزاد برقرار شده است که البته منجر به گرفتن مدرک نمی‌شود.

وی در خصوص پروژه‌های افتتاح شده در شیراز نیز گفت: ۱۴ میلیارد تومان برای ۷ پروژه استان فارس هزینه شده که شهرستان‌های نورآباد و برخی دیگر نیز در قالب ۳۰ هزار متر مربع پروژه به بهره‌برداری رسیده‌اند.

میرزاده با بیان اینکه بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شیراز افتتاح شد، گفت: طی این مدت ۶۰۰ هزار متر مربع طرح ورزشی در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید و اکنون ۲۰۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد از آن بهره‌مند می‌شوند و امروز نیز بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.

وی افزود: ۸۱ هزار متر از طرح‌های معاونت عمرانی دانشگاه در قالب پروژه‌های ورزشی در دست ساخت یا آماده بهره‌برداری است که تا پایان سال ۹۶ به اتمام می‌رسد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میرزاده در شیرازر: هیچ کدام از واحدهای دانشگاه آزاد در کشور منحل نشده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2247) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین