آمریکا نمی خواهد نیروهای بسیج مردمی در عملیات آزادسازی موصل مشارکت کنند

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء عراق امشب 10 شهریور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی مقاومت اسلامی عراق پرداخت.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، "شیخ اکرم الکعبی"  در ابتدای برنامه گفتگوی ویژه خبری با اشاره به اینکه، جمهوری اسلامی ایران حامی محور مقاومت در جهان است گفت: سطح توان دفاعی بسیج مردمی عراق بالا رفته و آنها از تجربیات گذشته خود استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه، این نیرو ها از حمایت مستشاري ایران بهره مند می شوند افزود: ادغام نیروهای مسلح با بسیج مردمی به صلاح نیست به طوری که روحیه و عقیده جهادی این نیرو ها با ارتش عراق متفاوت است.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء عراق با اشاره به نبرد موصل گفت: نمی توان زمان عملیات آزادسازی موصل را اعلام کرد لذا از تمام توان خود برای پیروزی استفاده می کنیم.

نیروهای بسیج مردمی عراق اجازه تجزیه کشورشان را نخواهند داد

شیخ الکعبي با اشاره به اینکه، فشارهای بین المللی باعث شد تا روند آزادسازی موصل به تاخیر بیفتد اظهار داشت: نیروهای استکباری نباید در عملیات آزادسازی موصل حضور داشته باشند بنابراین نیروهای بسیج مردمی عراق اجازه تجزیه کشورشان را نخواهند داد.

آمریکا و کشورهای غربی نمی خواهند نیروهای بسیج مردمی عراق در عملیات آزادسازی موصل مشارکت کنند

وی با بیان اینکه، طرح های استعمار ی با حضور نیروهای بسیج مردمی  به شکست کشانده خواهد شد ادامه داد: آمریکا و کشورهای غربی نمی خواهند نیروهای بسیج مردمی عراق در عملیات آزادسازی موصل مشارکت کنند.

خبر درحال تکمیل است...


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمریکا نمی خواهد نیروهای بسیج مردمی در عملیات آزادسازی موصل مشارکت کنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-228977) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران