هیچ اصولگرای واقعی از احمدی‌نژاد حمایت نمی کند!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، احمد کریمی اصفهانی، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار: تا جایی که من اطلاع دارم و با سایر دوستان اصولگرا صحبت کرده‌ایم، هیچ اصولگرای واقعی که اصول و چارچوب داشته باشد و از ولایت تبعیت کند از احمدی‌نژاد حمایت نمی‌کنند البته بخش تندرو اصولگرایان که البته همواره مایه زحمت این جناح بوده‌اند و مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند ممکن است تمایلاتی به احمدی‌نژاد داشته باشند اما در میان جامعه اصولگرایان سنتی اصلا چنین تمایلی وجود ندارد. 

عملکرد او کاملا مشخص است و اصولگرایان بار دیگر به او اعتماد نخواهند کرد. چنانچه احمدی نژاد هوس کند که دوباره وارد عرصه سیاسی و مدیریتی شود قطعا مخالفان سرسختی خواهد داشت. البته باید به این موضوع هم اشاره کنم که در چنین شرایطی ما هم ساکت نمی‌نشینیم و ممکن است خیلی از ناگفته‌ها را بیان کنیم. در این شرایط هم حیثیت و آبرویی برای احمدی‌نژاد باقی نمی‌ماند. تیم نزدیک به مشایی و احمدی‌نژاد با بیان چنین پیغام‌هایی در تلاش هستند تا جامعه و سیاسیون را تست کنند و براساس آن حرکات بعدی‌شان را مشخص کنند. در میان اعضای جبهه پیروان و جامعتین اما تمایلی به بازگشت او وجود ندارد و البته مردم هم طبیعتا تمایلی به روی کار آمدن احمدی‌نژاد ندارند. بنابراین این احتمال در حد صفر است.

فرهیختگان/222


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیچ اصولگرای واقعی از احمدی‌نژاد حمایت نمی کند!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-229022) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز