آلمان 2-0 فنلاند؛ خداحافظ رییس!

وبسایت نود: باستین شواین اشتایگر از سال ۲۰۰۰ و با تیم زیر شانزده ساله های آلمان فوتبالش را آغاز کرد و امشب پس از ۱۶ سال کفش هایش را آویخت. او از سال ۲۰۰۴ به عضویت تیم ملی بزرگسالان آلمان درآمد و پس از انجام ۱۲۰ بازی و به ثمر رساندن ۲۴ گل از بازی های ملی خداحافظی کرد. خداحافظی که صدر اعظم آلمان را نیز به ورزشگاه کشاند تا به صورت حضوری از شواینی تجلیل به عمل آورد.

ترکیب دو تیم در دیدار امشب به شرح زیر بود:

ترکیب آلمان: مارک آندره تراشتگن، سوله، موستافی، کیمیش، هکتور، باستین شواین اشتایگر، مایر، ماریو گوتسه، بلعربی، برانت و فولاند 

ترکیب فنلاند: رادکی، اورونین، رایتالا، مویساندر، آرایوری، لام، رینگ، هالستی، لود، پوژانپالو و هامالینن

گزارش نیمه اول:

دقیقه ۱۴: شوت از راه دور مکس میر ره دروازبان درازکش در اختیار گرفت.

دقیقه ۳۱: گوتزه دروازبان فنلاند را جا گذاشت اما پس از آن با سد ۴ نفره مدافعین رو به رو شد و ضربه وی از روی خط دروازه دفع شد.

گزارش نیمه دوم:

دقیقه ۵۵: گل برای آلمان; پاس در عرض ماریو گوتسه از سمت راست محوطه جریمه به مکس میر رسید و او نیز در دهانه دروازه به توپ ضربه زد تا گل اول ژرمن ها با ثمر برسد.

دقیقه ۵۶: شوت از راه دور بلعربی را دروازبان در اختیار گرفت.

* در اواسط نیمه دوم، جیمی جامپ بدون هیچ مزاحمتی به درون زمین پرید و پس از گرفتن عکس سلفی با شواین اشتایگر از زمین مسابقه خارج شد.

دقیقه ۶۵: ضربه محکم گوتسه در محوطه شش قدم پس برخورد با مدافعین راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۶: پاس گوتزه به اوزیل در سمت چپ محوطه جریمه با ارسال در عرض وی همراه شد. این ارسال پس از برخورد با مدافع فنلاند به دروازه این تیم رفت و بازی دو بر صفر شد.

دقیقه ۳+۹۰: فنلاند بالاخره صاحب موقعیت گلزنی شد اما خروج عالی نویر دروازه را بسته نگه داشت.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آلمان 2-0 فنلاند؛ خداحافظ رییس!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( برترین ها ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-229034) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : برترین ها