آقای بازیگر کاربران ایرانی اینستاگرام را به حمایت از دریاچه ارومیه فرا خواند +اینستاپست

رضا کیانیان یا انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از کاربران ایرانی درخواست کرد که از دریاچه ارومیه حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دریاچه اُرومیه نام دریاچه‌ای در شمال غربی ایران است. طبق تقسیمات کشوری، این دریاچه میان دو استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی قرار گرفته است. مساحت این دریاچه در تابستان 2015 در حدود شش هزار کیلومتر مربع بود که در ردیف 25امین دریاچه بزرگ دنیا از نظر مساحت قرار می‌گیرد.

 دریاچهٔ ارومیه، بزرگ‌ترین دریاچهٔ داخلی ایران و دومین دریاچهٔ بزرگ آب‌شور دنیا است که متاسفانه با مشکل خشکی روبرو شده است.

رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرامش از کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام در خواست کرد تا با امضای خود در کمپین من دریاچه ارومیه هستم در نجات جان این دریاچه بکوشند.

کیانیان نوشت:

سلام بر همگىمن درياچه اروميه هستم!من زنده خواهم ماند!من خواهم ماند!با يك ميليون امضا، جهان موظف خواهد شد زندگى را به من باز گرداند!

اگر يک ميليون امضا جمع شود، سازمان ملل موظف است تمام توان خود را براى احياى درياچه اروميه به كار گيرد!همه به آدرس http://yon.ir/t5E2 برويم و امضا كنيم. 
همگى توان خود را به كار بگيريم و از ديگران هم بخواهيم تا يک ميليون امضا جمع كنيم ! و خودمان را به خودمان و به جهان ثابت كنيم!ثابت كنيم سرزمين مان و آب و خاك مان را دوست داريم!
اگر درياچه مان را نجات دهيم. خودمان را نجات داده ايم.  (هشتگ من درياچه اروميه هستم!)

انتهای پیام/

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای بازیگر کاربران ایرانی اینستاگرام را به حمایت از دریاچه ارومیه فرا خواند +اینستاپست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-229040) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران