مساله من با سوشا با برانکو فرق دارد

به گزارش افکارنیوز،

حمید درخشان در مورد شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و صدر نشینی در لیگ گویای این موضوع است. پرسپولیس در صورت ادامه این روند می‌تواند مدعی جدی قهرمانی باشد.

وی درخصوص بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس پس از مخالفت‌های مکرر برانکو ایوانکوویچ گفت: با شرایط فعلی تیم پرسپولیس لجبازی با بازیکن کار درستی نیست و فکر نمی‌کنم برانکو هم چنین قصدی داشته باشد. پرسپولیس باید در سه جام به میدان برود و در این راه برای بازیکنان مصدومیت و محرومیت به وجود می‌آید و داشتن نیمکت قوی در چنین شرایطی تاثیر خود را نشان می‌دهد.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره مقایسه شرایط سوشا مکانی در دوره سرمربیگری خودش با مسأله رامین رضاییان و واکنشی که سرمربی تیم دراین شرایط باید از خود نشان دهد، تصریح کرد: مسئله سوشا مکانی انضباطی بود و با بازیکنی که که قصد ترانسفر شدن به اروپا را داشته تفاوت زیادی دارد. هر بازیکنی آرزوی بازی در اروپا را دارد و مشکل خاصی در این زمینه نیست. فقط گلایه‌ای به رضاییان و طارمی بابت شیوه جدایی‌شان مطرح بود که این خطا قابل چشم پوشی است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مساله من با سوشا با برانکو فرق دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-229050) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز