سردار فضلي: امروز مقاومت اسلامي در دنيا هويت يافته است

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار سرتيپ پاسدار علي فضلي عصر شنبه در همايش استاني آزادگان و دفاع مقدس كه در شفت و با حضور آزادگان و جانبازان اين شهرستان برگزار شد، افزود: امروز انديشه ها و آرمان هاي رزمندگان ما در دوران پرافتخار دفاع مقدس، تحقق يافته و مقاومت اسلامي در سراسر گيتي، هويت پيدا كرده است.
وي ادامه داد: امروز دفاع ما از ميهن اسلامي و آرمان هاي انقلاب در دوران جنگ تحميلي، راهبرد امت هاي اسلامي شده است.
جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر اينكه بايد مراقب توطئه هاي دشمنان براي ايجاد شكاف بين ملت باشيم، افزود: ظهور گروه هاي تكفيري، يكي از دسيسه هاي دشمنان انقلاب و اسلام است كه خود اين مسئله نيز، نشان از ذلت دشمنان در مقابل عزت اسلام است.
سردار فضلي در بخش ديگري از سخنانش، آزادگان و جانبازان را سند افتخار كشور دانست و خاطرنشان كرد: اين عزيزان به تكليف خود عمل و در ركاب امامت و ولايت، روحيه و كرامت انقلابي را حفظ كردند.
وي ادامه داد: اين مردان خدايي، براي دفاع از حريم دين، گام در ميدان نبرد نهادند و بعد از پايان دوران اسارت نيز، در جامعه حضور يافته و به تكليف خود به خوبي عمل كردند چراكه نيتي الهي داشتند.
سردار فضلي از عمليات بيت المقدس بعنوان نماد آزادسازي خرمشهر قهرمان ياد و اضافه كرد: در آن زمان، رزمندگاني از 12 استان در قالب 135 گردان حضور داشتند و اين، هنر امام راحل عظيم الشأن در بسيج نيروها براي دفاع از اسلام بود.
سردار فضلي يادآور شد: هيمنه پوشالي دشمن در اين عمليات غرورآفرين شكست و امام راحل به درستي فرمود كه خرمشهر را خدا آزاد كرد و با اين آزادسازي، ارزش هاي اسلامي دوباره فتح شد.
همايش استاني آزادگان و دفاع مقدس، در راستاي كنگره هشت هزار شهيد استان گيلان كه نيمه اول ارديبهشت ماه امسال در مركز استان برگزار مي شود، برگزار شد.
سردار فضلي جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين پيش از اين مراسم، با خانواده شهيدان مهدي و محمود و جانباز حميد نهي قناد در رشت ديدار كرد.
گيلان حدود هشت هزار شهيد و 22 هزار جانباز تقديم انقلاب و نظام اسلامي ايران كرده است.
شهرستان شفت در 25 كيلومتري غرب مركز استان گيلان واقع است.
7292/2007

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار فضلي: امروز مقاومت اسلامي در دنيا هويت يافته است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2310) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا