منصوریان: آقای حسن‌زاده، خانواده من چه گناهی کرده است؟

اگر قرار است رسيدگي نكنند من ديگر به اهواز نروم / فوتبال ارزش توهين به خانواده‌ام را ندارد

منصوریان: آقای حسن‌زاده، خانواده من چه گناهی کرده است؟

شنبه 28 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - در بازی با استقلال خوزستان بار دیگر این اتفاق برای منصوریان رخ داد تا او شدیداً گلایه داشته باشد.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ عليرضا منصوريان، يك روز بعد از اتفاقاتي كه در بازي با استقلال خوزستان برايش رخ داده، بسيار دلخور است و از مسئولان براي دومين بار تقاضا دارد به اين اتفاقات رسيدگي كنند.

او مي‌گويد در بازي نفت و استقلال خوزستان، هواداران قبل از شروع و تا بعد از پايان مسابقه، به خانواده او و خودش انواع و اقسام توهين‌ها را داشتند. همين چند وقت پيش، در بازي با استقلال اهواز هم اين اتفاق‌ها براي منصوريان افتاد و واكنش زيادي در رسانه‌ها داشت ولي كميته انضباطي ترجيح داد به خاطر عدم سوء سابقه هواداران اهوازي، براي آنها جريمه خاصي در نظر نگيرد.

در بازي با استقلال خوزستان بار ديگر اين اتفاق براي منصوريان رخ داد تا او شديداً گلايه داشته باشد. منصوريان در اين باره به خبرورزشي مي‌گويد: «اول از همه بگويم من هميشه براي هواداران واقعي فوتبال اهواز احترام قائلم و فكر نمي‌كنم در مرام آنها باشد كه چنين شعارها و الفاظ ركيكي را درباره يك نفر و خانواده‌‌اش به كار ببرند ولي درباره آن دسته از هواداراني كه اين توهين‌ها را به من و خانواده‌ام كرده‌اند بايد بگويم اين توهين‌ها برازنده خودشان است نه مني كه حداقل چند سال است در اين فوتبال زحمت ‌كشيده‌ام و عضو كوچكي از خانواده تيم ملي بودم.»

او در پاسخ به اين سؤال كه آيا قرار است اقدامي در اين زمينه در كميته انضباطي كند، مي‌گويد: «فكر مي‌كنم ناظر بازي همه چيز را ديده و شنيده باشد. بار اول گفتند چون هواداران استقلال اهواز سابقه نداشتند، نمي‌توانيم محروم كنيم ولي اين دومين بار است براي من در اهواز چنين اتفاقي مي‌افتد. اگر قرار است مسئولان رسيدگي نكنند، تكليف من روشن شود و حداقل به اهواز نروم چون فوتبال براي من ارزش توهين به خانواده‌ام را ندارد.»

منصوريان سپس خطاب به حسن‌‌زاده رئيس كميته انضباطي مي‌گويد: «آقاي حسن‌زاده، خانواده من چه گناهي كرده است؟ واقعاً خود مسئولان طاقت دارند يك لحظه جاي ما باشند و چنين توهين‌هايي را نسبت به خانواده‌شان بشنوند؟»

علیرضا منصوریان


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منصوریان: آقای حسن‌زاده، خانواده من چه گناهی کرده است؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2324) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی