محجوب دست خالي ماند/ پايان جودوي ايران با دو مدال

به گزارش ايرنا، رقابت هاي جودوي قهرماني آسيا در بخش انفرادي كه از روز جمعه به ميزباني شهر تاشكند ازبكستان آغاز شده است، امشب با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام مي رسد. در اين مسابقات 235 جودوكار از 30 كشور قاره كهن حضور دارند.
امروز (شنبه)‌ و در ادامه اين پيكارها، جواد محجوب در وزن منهاي 100 كيلوگرم روي تاتامي رفت و رقبايي از افغانستان و تاجيكستان را مغلوب كرد و به نيمه نهايي رسيد، اما برابر حريفي از مغولستان شكست خورد تا به رده بندي برسد.
جودوكار وزن منهاي 100 كيلوگرم ايران در ديدار رده بندي مقابل رمزالدين سعيداوف از ازبكستان با ارائه مبارزه اي ضعيف و در حاليكه تنها يك دقيقه و 20 ثانيه گذشته بود با ضربه فني شكست خورد و به مقام پنجمي بسنده كرد.
همچنين امروز سعيد ملايي در وزن منهاي 81 كيلوگرم، ابتدا با ارائه مبارزاتي تماشايي برابر نمايندگان ژاپن و ازبكستان به برتري رسيد.
وي در نيمه نهايي با الياس نسيف جودوكار برزيلي الاصل لبنان روبرو شد و در پايان پنج دقيقه مبارزه نزديك، شكست را پذيرا شد و از رسيدن به فينال بازماند.
ملايي در ديدار رده بندي و براي كسب مدال برنز موفق به شكست اوگان باتار نماينده سرشناس مغولستان با ضربه فني شد و به مدال برنز دست يابد. وي در دوره گذشته اين مسابقات نيز به مدال برنز رسيده بود.
تيم ايران روز گذشته از سوي عليرضا خجسته در وزن منهاي 66 كيلوگرم به مدال نقره دست يافته بود.
با اين اوصاف تيم ملي ايران با دو مدال نقره و برنز به كار خود پايان داد.
رقابت هاي بخش تيمي نيز فردا (يكشنبه) برگزار مي شود و تيم هاي مردان و زنان ايران به ترتيب در نخستين گام به مصاف مغولستان و قزاقستان مي روند.
ورزشي**3783**1379

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محجوب دست خالي ماند/ پايان جودوي ايران با دو مدال» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2328) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا