سيل 210 ميليارد ريال خسارت به ملكشاهي وارد كرد

حسينعلي موسوي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: در اين شهرستان از ابتداي سال زراعي (مهرماه پارسال) تاكنون يك هزار و 216 ميلي متر باران باريده كه بيشترين ميزان بارش در استان ايلام است.
وي افزود: بارندگي هاي اخير با توجه به توپوگرافي كوهستاني منطقه باعث جاري شدن سيل و در نتيجه تخريب زيرساخت هاي حوزه راه، آب و كشاورزي و منازل مسكوني مردم شد كه برآورد دقيق ميزان خسارت هاي بخش هاي مختلف همچنان ادامه دارد.
موسوي تاكيد كرد: بيشترين خسارت ها در حوزه منازل مسكوني، راه، كشاورزي و عمران شهري و روستايي اين شهرستان بوده است.
فرماندار ملكشاهي با تاكيد بر امداد رساني مناسب به اقشار آسيب پذير از جمله روستاييان و عشاير گفت: همه امكانات و مايحتاج لازم از قبيل چادر، پوشاك و مواد غذايي در اختيار اين افراد قرار گرفته است.
شهرستان 25 هزار نفري ملكشاهي در 35 كيلومتري ايلام قرار گرفته است، جاري شدن سيل در آبان ماه سال گذشته نيز خسارت هاي زيادي به بخش هاي كشاورزي، عمران شهري و روستايي و منازل مسكوني اين شهرستان وارد كرده بود.
7179/6034

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سيل 210 ميليارد ريال خسارت به ملكشاهي وارد كرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2329) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا