دست نشان: دست به ترکیب صنعت نمی‌زنم

ورزش سه: نادر دست نشان در رابطه با اوضاع این روزهای صنعت نفتی ها می گوید: در روزهای اخیر تمرینات خوبی را به انجام رساندیم، مشکلاتی داشتیم که سعی کردیم با پرداختن به تمرینات آنها را از یاد ببریم، خداراشکر در حال حاضر شرایط خوبی داریم و بیشتر تلاش کردیم هماهنگی های خود را به بیشترین حد برسانیم.

او درباره اوضاع مالی تیم می گوید: خداراشکر قول و قرار مسئولان تیم عمل شد، خوشبختانه با تلاش مدیریت 30 درصد از قرارداد بازیکنان تسویه شده است و در حال حاضر مشکل مالی در تیم وجود ندارد.

سرمربی صنعت نفتی ها درباره حضور در بازار نقل و انتقالات گفت: به دلیل اینکه تیم خود را بسته بودیم سعی کردیم تغییراتی در روزهای باقیمانده نداشته باشیم، تنها یک مهاجم کلمبیایی در روزهای آتی به تمرینات می آید، فیلم بازی هایش را دیده ایم که پسندیدیم اما باید در تمرینات حضور پیدا کند تا از کیفیت او به طور کامل آگاهی پیدا کنیم. او بازیکن آزادی است که در پرتغال توپ می زد.

دست نشان در ادامه گفت: عشق همه مردم آبادان تیم صنعت نفت است ما باید تلاش کنیم تا همه آبادانی ها را راضی نگه داریم و با امتیازهایی که خواهیم گرفت باعث خوشحالی آنها شویم، بازی پیش روی ما در تهران و در برابر نفت است، نفتی ها یکی از تیم های خوب ما هستند، آنها آسیایی شدند و حالا هم با علی دایی تیم سرسخت تری شدند همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

او در پایان درباره هدف گذاری این تیم در بازی های لیگ گفت: هدف های ما در پی یکدیگر هستند، ابتدا باید خیال خود را از ماندن در لیگ راحت کنیم، پس از کسب امتیازات لازم در فکر تک رقمی شدن هستیم و انشاالله به دنبال آن نیز باید ببینیم چه پیش می آید.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دست نشان: دست به ترکیب صنعت نمی‌زنم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( برترین ها ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-234027) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : برترین ها