تعرض مرد افغان به زن ايراني

سلامت نیوز: بايد هرچه سريع‌تر به خانه برمي‌گشت. چند ثانيه پيش صداي همسرش را پشت تلفن شنيده بود كه با اضطراب شديد گفته بود «مردي غريبه از روي ديوار داخل حياط پريده و مي‌خواهد وارد خانه شود» احمد بي‌هيچ مكثي راهي خانه شد اما در بوران شديد گير كرده و برف سنگين راه را بسته بود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، ثانيه‌ها براي او و همسرش به سرعت مي‌گذشت، نمي‌دانست چه اتفاقي در حال وقوع است، هرچند بدترين چيزها از ذهنش مي‌گذشت. تا اينكه دو ساعت بعد، سراسيمه به خانه رسيد اما مرد غريبه رفته بود. نگاهي به چهره اكرم انداخت، در هم كشيده شده بود؛ مرد غريبه به او تعرض كرده و متواري شده بود.  زن و شوهر جوان همان روز (دي ٨٩) به كلانتري محل در دماوند رفتند و شكايت كردند. زن، چهره متعرض را شناخته بود.

او به كارآگاهان گفت: «من و همسرم در يك باغ سرايدار هستيم. آن روز صبح، برف سنگيني آمده و همسرم هم خيلي زود، از خانه خارج شده بود تا سر كار برود اما مدتي از رفتن او نگذشته بود كه ناگهان صدايي از حياط آمد. نگاه كردم، ديدم مردي افغان كه چهره‌اش برايم آشنا بود، از روي ديوار پريده داخل حياط. سريع تلفن را برداشتم و به احمد زنگ زدم. گفتم خودش را برساند اما او به خاطر برف سنگين، در راه گير كرد و نتوانست خود را به موقع برساند. مرد افغان، پس از دقايقي وارد خانه شد و به زور به من تعرض كرد. من قبلا او را ديده بودم كه همراه چند كارگر افغان ديگر در ساختماني نزديك خانه ما كار مي‌كردند. يك بار هم از ما چايي خواستند كه براي‌شان برديم.»

با ثبت شكايت زن جوان، به سرعت تيمي از كارآگاهان به محل اعزام شدند و مرد متعرض را دستگير كردند. او در بازجويي‌ها به تعرض اعتراف كرد تا به اين ترتيب پرونده‌اش براي رسيدگي در اختيار شعبه هشتم دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي حسين اصغرزاده قرار گيرد. متهم اما در جلسه رسيدگي به پرونده منكر اتهام خود شد و گفت كه داخل خانه پريده اما به شاكي تعرض نكرده است. ادعاي او در حالي است كه پزشكي قانوني تعرض را تاييد كرده اما نمونه دي‌ان‌اي كشف شده را به ميزاني ندانسته كه بتواند با آزمايش آن، وقوع تعرض از سوي متهم را تاييد يا رد كند.  حسين اصغرزاده، با اشاره به اين موضوع به اهميت گزارش پزشكي قانوني در كشف جرايمي نظير تعرض تاكيد كرد و گفت: «در پرونده‌هايي نظير تعرض وجود نظريه پزشكي قانوني بسيار اهميت دارد چرا كه مي‌تواند مهر تاييد بر وقوع يا عدم وقوع آن بزند. متاسفانه در اين زمينه ضعف داريم و بايد آن را تقويت كنيم.» براساس قانون مجازات اسلامي، كيفر تعرض از جنبه عمومي جرم، اعدام است.برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعرض مرد افغان به زن ايراني» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( سلامت نیوز - سلامت ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-234038) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : سلامت نیوز - سلامت