گودرزی: برای تراکتور گل بزنم، با ۳ تیم به پرسپولیس گل زده‌ام

گودرزی: برای تراکتور گل بزنم، با ۳ تیم به پرسپولیس گل زده‌ام

دوشنبه 15 شهریور 1395 0

فوتبال ایران > لیگ برتر - شهرام گودرزی، هافبک تهاجمی تراکتورسازی بازی با پرسپولیس را یک دیدار بسیار سخت و نفسگیر برای هر دو تیم می‌داند.

این بار که مانند فصل گذشته در تبریز به پرسپولیس نمی‌بازید؟
به هیچ‌وجه این‌طور نیست و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. سال قبل هم به نظرم تراکتور در تبریز، بهتر از پرسپولیس ظاهر شد و فقط روی یک پنالتی نتیجه را به پرسپولیس واگذار کرد. این ‌بار شرایط متفاوتی برای هر دو تیم وجود دارد، پرسپولیس نفراتش را حفظ کرده و تیم خوبی را در اختیار دارد. در سوی دیگر تراکتوری قرار دارد که مطمئن باشید به هیچ‌وجه مقابل پرسپولیس کم نخواهد آورد.

اما پرسپولیسی‌ها مدعی‌اند به جهت در اختیار داشتن ملی‌پوشان بیشتر و عناصر اسمی‌تر، از شرایط بهتری برای کسب امتیاز برخوردارند.
پرسپولیس تعداد ملی‌پوشان بیشتری دارد اما جدا از دو ملی‌پوشی که ما در اردوی تیم ملی داریم، محمد ایرانپوریان و چند بازیکن دیگرمان نظیر سروش رفیعی حق‌شان دعوت به تیم ملی است. به نظرم در حال حاضر سروش رفیعی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است که فراتر از آسیا بازی می‌کند و خیلی راحت می‌تواند در اروپا بازی کند و بدرخشد.

در ورزشگاه ۵هزار نفری‌تان مشکلی برای دیدار با پرسپولیس نمی‌بینی؟
باور کنید ما خودمان هم دوست داریم در ورزشگاه یادگار امام (ره) با پرسپولیس بازی کنیم چون در این صورت حداقل ۴۰، ۵۰هزار هوادار برای حمایت از تیم ما به ورزشگاه می‌آیند، در حالی که بازی در ورزشگاه ۵هزار نفری به ضررمان می‌شود. هرچند در بازی با پیکان، گسترش‌فولاد و ماشین‌سازی هم در ورزشگاه ۵ هزار نفری بازی کردیم و هیچ مشکلی به وجود نیامد.

پرسپولیسی‌ها معتقدند در ورزشگاه ۵هزار نفری هواداران‌شان فرصتی برای حضور در ورزشگاه پیدا نخواهند کرد.
پرسپولیس در تبریز و در بازی با تراکتور هیچ طرفداری ندارد. شاید برای بازی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و گسترش‌فولاد، طرفداران اندکی از این تیم حمایت کنند اما وقتی پای تیم تراکتور در تبریز به میان می‌آید، پرسپولیس هیچ طرفداری در تبریز ندارد.

به پرسپولیس گل زده‌ای؟
بله، من با فجرسپاسی و شهرداری تبریز به پرسپولیس گل زده‌ام و اگر این بار هم در ترکیب باشم، نهایت تلاشم را برای گلزنی به پرسپولیس انجام می‌دهم تا با سه تیم مختلف به این تیم گل زده باشم. البته بیشتر از گلزنی من، نتیجه‌گیری تیمم مهم است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گودرزی: برای تراکتور گل بزنم، با ۳ تیم به پرسپولیس گل زده‌ام» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-234039) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی