ورزشگاه یادگار امام (ره) هفته هفتم لیگ برتر آماده می‌شود

ورزشگاه یادگار امام (ره) هفته هفتم لیگ برتر آماده می‌شود

دوشنبه 15 شهریور 1395 0

فوتبال ایران > لیگ برتر - مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) گفت: چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان آماده شود.

به گزارش خبرورزشی، حبیب مقصودی درباره وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز اظهار داشت: می‌خواهیم بهترین چمن را برای ورزشگاه یادگار امام(ره) تهیه کنیم چون از پول بیت‌المال برای این چمن هزنیه می‌شود و با وسواس زیادی این کار را انجام می‌دهیم. شرکتی که قرار است چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) را برای ما تهیه کند یک شرکت معتبر است و بدون شک نمی‌خواهد با آبرویش بازی کند.

مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) با اشاره به این که آیا سازمان اصلاح نباتات مانعی برای ورود چمن به کشور ایجاد کرده تصریح کرد: برای چمنی که به کشور وارد می‌شود باید این چمن برای مدتی در قرنطینه باشد. ما هم عنوان کردیم که ورزشگاه یادگار امام (ره) بهترین مکان برای قرنطینه است چون فاصله زیادی با مزارع و باغات اطراف آن دارد.

مقصودی ادامه داد: مبلغی از هزینه تهیه این چمن توسط استانداری تهیه شده که امروز به حساب سازمان توسعه و تجهیز واریز و این سازمان هم مبلغ مورد نظر را به شرکت پیمانکار واریز خواهد کرد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. کل هزینه چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) هم که از ترکیه می‌آوریم حدودا بین 2.5 تا 3 میلیارد تومان می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که ورزشگاه یادگار امام(ره) از هفته چندم لیگ‌برتر آماده برگزاری مسابقات خواهد شد، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان آماده شود اما این قول را می‌دهم که بازی ماشین‌سازی و استقلال خوزستان در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ورزشگاه یادگار امام (ره) هفته هفتم لیگ برتر آماده می‌شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-234048) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی