چپ استقلال اتوبان بود، عمران زاده هم که خواب/مرثیه ای برای حنیف و مجیدی

ورزش > لیگ برتر - آنالیز چهار گل پرسپولیس نشان می دهد دو مدافع استقلال شب بسیار تلخی را سپری کردند.

داریوش سعیدی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ می گویند نباید در شکست ها دنبال مقصر بود. می گویند وقتی یک تیم گل می خورد یا گل می زند، همه مقصرند یا نقش دارند. ولی آنالیز گل های زده پرسپولیس در دربی نشان می دهد عصر مدافعی چون عمران زاده و همین میثم مجیدی که کلا یک فصل است آمده، در این تیم تمام شده است. این شما و این هم آنالیزی از گل ها روی تصویر که کاملا گویاست.
گل اول پرسپولیس
به آنالیز این گل اگر توجه کنید، چند سوال برایتان پیش می آید. اول اینکه میثم مجیدی چرا به جای حضور در جای خود، به وسط زمین می آید و به اشتباه توپی را دفع می کند که به هافبک پرسپولیس می رسد تا حمله را تدارک ببیند. در این صحنه جای مجیدی کاملا خالی بود و فرشاد احمدزاده سریعا نفوذ کرد. در ادامه پرسپولیسی ها توپ را به بیرون داند و دست آخر نوراللهی شوتی سرکش زد تا در برگشت طارمی آن را گل کند. مهدی رحمتی در دفع توپ اشتباه کرد ولی اگر به تصویر دقت کنید، حنیف عمران زاده فقط تماشاگر است، مثل همه تماشاگران استادیوم. باز دم مگویا گرم که زیر پای طارمی رفت.


*در این صحنه همانطور که می بینید مجیدی در آفساید گیری کاملا اشتباه کرد و عمران زاده تماشاگر بود!

گل دوم پرسپولیس
باز هم میثم مجیدی اجازه سانتر به فرشاد احمدزاده می دهد. او انگار اصلا در جو بازی گم شده بود و نمی دانست باید کجا قرار بگیرد. سانتر فرشاد و باز هم حنیف که به جای رفتن به محل فرود توپ، مشغول رفتن به سمت خط کرنر است! او باز هم در این صحنه تماشاگر است.


*خودتان تصویر را ببینید تا متوجه شوید عمران زاده و البته بازیکن سمت چپی که میثم مجیدی است کجای قصه هستند!

گل سوم پرسپولیس
شاهکاری دیگر از میثم مجیدی. فرشاد احمدزاده به سادگی هر چه تمامتر، با آنکه حداقل 20 سانت از مجیدی کوتاه تر است، به سادگی او را رد می کند که باز هم مهدی رحمتی در دفع توپ اشتباه می کند و آن را روی سر رامین رضائیان می اندازد تا گل را بزند. اینجا باز هم حنیف تماشاگر بود!


*میثم مجیدی به سادگی هر چه تمام دریبل می خورد و بعد اشتباه رحمتی و گل رامین رضائیان

گل چهارم پرسپولیس
عملکرد فوق العاده امید ابراهیمی، کسی که فقط از او جنگدگی می دیدیم اما این بار ایستاده بود. او وقتی کاشته اش را زد، تو به دیوار دفاعی خورد و در برگشت مگویان که بی شک بهترین مدافع استقلال بود، به اشتباه توپ را به پرسپولیسی ها سپرد. اما شاهکار را امید ابراهیمی کرد که با دیدن موج حمله پرسپولیس، ایستاده بود و داشت به یکی از بازیکنان اعتراض می کرد. او اصلا برنگشت و شاهد گل مسلمان بود.

*امید ابراهیمی وسط حمله پرسپولیس ایستاده و دارد به یک نفر اعتراض می کند.

252 43


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چپ استقلال اتوبان بود، عمران زاده هم که خواب/مرثیه ای برای حنیف و مجیدی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2356) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین