تحویل یک قلاده "توله خرس" به &#

استان‌ها > گیلان - یک قلاده توله خرس دو ماهه که توسط یکی از اهالی روستای سرک شهرستان رضوانشهر به اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان تحویل داده شده بود جهت تیمار و معاینات بالینی به اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان آقای اسفندیار- الف که این توله خرس را در ارتفاعات رضوانشر پیدا کرده بود در این رابطه گفت برای جمع آوری هیزم به جنگل رفته بودم که صدایی توجهم را جلب کرد که پس از جستجو این توله خرس را پیدا کردم. وی گفت بدون اینکه دستی به حیوان بزنم تا حوالی غروب مشغول جمع آوری هیزم بود تا شاید مادر توله خرس برای سرکشی به توله اش بیاید و زمانی که از آمدن مادر این توله خرس نا امید شدهم برای حفاظت از جان او در برابر حمله احتمالی جانوران درنده آن را برداشته و به خانه بردم و نزدیک به دو ماه از آن نگهداری کردم و پس از آن به اداره حفاظت محیط زیست رضوانشهر تحویل دادم.
این گزارش می افزاید توله خرس مذکور پس از هماهنگی لازم جهت بررسی بیشتر و معاینات دامپزشکی به اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منتقل گردید.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحویل یک قلاده "توله خرس" به &#» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2363) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین