مدیریت صنعت خودرو مشکل اساسی دارد/ تالار حافظ سقوط کرد/ قیمت نفت آب رفت

مهم ترین اخبار اقتصادی بیست و هشتم فروردین ماه؛

مشکل اساسی صنعت خودرو و روند نزولی قیمت نفت تا قرمز پوشی تالار از مهم ترین عناوین اقتصادی امروز.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهم ترین عناوین اقتصادی امروز به شرح زیر است:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دسته بندی که از سوی کمیسیون تلفیق برای حذف یارانه صورت گرفته فقط بخاطر این است که سوء تفاهمی بوجود نیاید.

هم اکنون مدیریت صنعت خودرو مشکل اساسی دارد و اگر شرایط برای مدیران این صنعت مساعد، و کیفیت محصولات تولید افزایش پیدا کندمی توان به آینده این صنعت امیدوار بود.

کارشناسان معتقدند یکی از مهم‌ترین اقدامات اقتصادی در جهت افزایش صادرات تنظیم بازار مربوط به آن، تولید کالای با کیفیت و حضور در بازارهای منطقه ای است.

مدیر امور اراضی استان تهران گفت:براساس قانون خرد شدن اراضی زراعی و باغ ها، تفکیک اراضی به قطعات کوچک تر در قانون ممنوع است.

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران درحالی به کار خود پایان داد که با کاهش 1602.91 واحدی مواجه شد و به عدد 77 هزار و 985 واحد رسید.

قیمت سکه طرح قدیم به نرخ یک میلیون و 28هزار و 500 تومان به فروش می‌رسد.

بهای رسمی دلار کاهش یافت و پوند، یورو افزایش در روند صعودی قرار گرفتند.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: براساس اصلاحیه جدید قانون مالیات ها، امسال صاحبان مشاغل تا پایان خرداد ماه مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت الکترونیکی به سازمان ارایه نمایند.

قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار منتشر شد.

کارشناس اقتصادی گفت: شرایط حضور سرمایه‌گذاران خارجی باید به گونه‌ای فراهم شود که در بازارهای کشور ماندگار شوند.

کارشناس اقتصادی گفت: تاکنون اقدامات مثتبی در جهت بهبود فضای کسب و کار صورت نگرفته به طوری که هزینه های تولید روز به روز روند صعودی بخود گرفته است.

قیمت نفت برنت سبك دريای شمال به قیمت امروز 43.84 دلار رسید.

انتهای پیام/برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیریت صنعت خودرو مشکل اساسی دارد/ تالار حافظ سقوط کرد/ قیمت نفت آب رفت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2380) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران