دستگيري يكي از اراذل و اوباش مسلح مياندوآب

سرهنگ حسن شيخ نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين فرد كه يكي از اراذل و اوباش سابقه دار اين منطقه بود، طي يك عمليات پليسي با تلاش ماموران نيروي انتظامي اين شهرستان دستگير شد.
وي اضافه كرد: در تماس تلفني يكي از شهروندان با فوريت هاي پليسي 110 اين فرماندهي اعلام شد كه يك نفر فرد مسلح با اسلحه كلاشينكف در داخل شهر مياندوآب اقدام به ايجاد رعب و وحشت در بين مردم كرده است.
سرهنگ شيخ نژاد با بيان اينكه در بررسي هاي اوليه مشخص شد كه اين فرد با جعل عنوان پليس براي مردم مزاحمت ايجاد مي كرد، گفت: بلافاصله پس از اطلاع پليس از اين موضوع، طرح مهار و دستگيري اين فرد به اجرا گذاشته شد كه پس از تعقيب و گريز، وي به حاشيه شهر كشانده شده و در داخل منزل مسكوني خود پناه گرفته و مخفي شد.
وي افزود: اين فرد ابتدا قصد درگيري مسلحانه با ماموران پليس را داشت كه با تدابير انديشيده شده و با استفاده از اقدامات رواني بعد از يك ساعت تلاش متقاعد به تسليم شد.
فرمانده نيروي انتظامي افزود: از اين فرد معتاد به مواد مخدر شيشه، يك قبضه اسلحه كلاشينكف، يك دستگاه خودروي سمند و دو دستگاه موتورسيكلت، مقداري ماده مخدر شيشه و دو قبضه چاقو نيز كشف و ضبط شد.
وي اضافه كرد: اين فرد در بازجويي هاي به عمل آمده اعتراف كرد كه به مواد مخدر شيشه اعتياد داشته و چند روز گذشته هم در خيابان ساحلي مياندوآب اقدام به تيراندازي هوايي كرده است.
سرهنگ شيخ نژاد با هشدار به اراذل و اوباشي كه اقدام به ايجاد ناامني و بي نظمي مي كنند، گفت: نيروي انتظامي با تمام توان و به صورت شبانه روزي آماده برقراري نظم و آرامش در جامعه است.
شهرستان مياندوآب با بيش از 260 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
7514/6185/1905 /1596

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگيري يكي از اراذل و اوباش مسلح مياندوآب» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2400) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا