درآمد اپلیکیشن ها ماهانه ۵ میلیون تومان است


به گزارش قدس آنلاین و به نقل از تک شات، «میلاد احرام پوش» افزود: از دو سال پیش بحث درآمدزایی از طریق اپلیکیشن ها جدی شده است و افراد از این طریق برای خود درآمدزایی می کنند.
وی گفت: ۴٠ درصد از سه هزار و ۴٠٠ تولیدکننده اپلیکیشن هایی که سال گذشته در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کردند، از طریق این نرم افزارها برای خود شغل ایجاد کرده اند.
احرام پوش افزود: هر شرکت کسب و کار دست کم برای ١٠٠ نفر شغل ایجاد می کند و درآمدزایی از این طریق و اقبال مردم باعث شده است هر سال ١٠ درصد از کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی گرایش پیدا کند.
وی درباره اپلیکیشن های فارسی گفت: استفاده از زبان فارسی در اپلیکیشن های ساخت داخل سبب شده است مردم از این نوع اپلیکیشن ها به جای نمونه های خارجی بیشتر استفاده کنند.
دبیر علمی جشنواره موبایل گفت: نظارت بر اپلیکیشن های موبایلی برای بررسی اطلاعات انجام نمی شود بلکه به منظور امنیت کاربران است.
به گفته وی، هر سال افزون بر رشد کمی تارنماها و نرم افزارهای کاربردی کیفیت آنها نیز از لحاظ کاربردپذیری و تجربه عملیاتی ارتقا می یابد.
در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که اسفندماه گذشته برگزار شد، ١۵ هزار و ٩٠٠ نفر در بخش تارنما و ٣۴٠٠ نفر در بخش نرم افزارهای های موبایلی شرکت کردند که ٢٠ درصد اپلیکیشن ها فقط مختص ایران بود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درآمد اپلیکیشن ها ماهانه ۵ میلیون تومان است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2415) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین