دفاع از انقلاب و نظام اسلامي و خون پاك شهدا رسالت امروز ماست

فرمانده سپاه استان زنجان گفت:دفاع از انقلاب و نظام اسلامي و خون پاك شهدا رسالت امروز ماست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛چهارمین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با حضور فرمانده سپاه استان زنجان ، دکتر رجائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، جمعی از مسئولین استان و شهرستان زنجان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین اساتید ، دانشجویان و کارکنان واحد زنجان برگزار گردید .

فرمانده سپاه انصارالمهدي (عج) استان زنجان در این مراسم که در محل مسجد فاطمه الزهرا (س) و در جوار مزار دوشهید گمنام واحد زنجان برگزار گردید ،گفت : راز ماندگاري و جايگاه والاي شهدا اين است كه آنان هرچه داشتند خالصانه در راه خدا تقديم كردند و بر سر عهد خود براي حفظ و حراست از اسلام و انقلاب وفادار ماندند و امروز رسالت ما دفاع از انقلاب و نظام اسلامي و خون پاك شهدا است.

سردار جهانبخش کرمی به كشف پيكر پاك شهداي مفقود شده در هشت سال دفاع مقدس اشاره و خاطرنشان كرد: ديروز اين شهدا خاك و ناموس كشور را نجات دادند و با بازگشت دوباره خود براي نجات ما مي آيند چرا كه در شرايط و وضعيت نامناسب فرهنگي قرار گرفته ايم و هجمه هاي تمام عيار از سوي دشمنان عليه ايمان و اعتقاد مردم انجام مي گيرد.

وی به توطئه های دشمنان اسلام در خاورمیانه اشاره کرد و گفت : يك روز همه اعراب عليه رژيم صهيونيستي بودند و با آن مي جنگيدند ولي امروز آمريكا و صهيونيسم كاري كردند كه در داخل خود جهان اسلام يك جنگ پايان ناپذير اتفاق افتاده و موجب خوشحالي آنان شده است.

وي تاكيد كرد: آنچه در پنج سال پيش در سوريه اتفاق افتاد يك نارضايتي داخلي و اغتشاش نبود بلكه يك حركت به طور كامل برنامه ريزي شده براي شكستن خط مقاومت بود كه عليه رژيم صهيونيستي و جبهه استكبار در منطقه شكل گرفته است.

سردار كرمي با بيان اينكه براي عده اي اين سوال مطرح است كه دليل کمک ايران به سوريه چيست، اظهار كرد: در زمان حاضر سوريه خط مقدم مقاومت است و اگر آن خط بشكند ما بايد در نزديك مرزها و يا داخل كشور خودمان با جريان تكفير مبارزه كنيم.

وي اضافه كرد: از طرفي اگر خداي ناكرده به حرم اهل بيت(ع) در سوريه و عراق آسيبي وارد شود آن وقت مسلماني ما چه مفهومي مي تواند داشته باشد.

سردار كرمي تصريح كرد: به بركت شكل گيري بسيج مردمي در سوريه و مقاومت رزمندگان اسلام اين كشور از مرز سقوط به وضعيت حاضر رسيده و دشمنان را از رسيدن به اهداف خود نااميد كرده است.

انتهای دپیام/ن


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاع از انقلاب و نظام اسلامي و خون پاك شهدا رسالت امروز ماست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2435) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران