ابراز ناراحتی دولتی‌‌ها از پرداخت یارانه به مردم/ انتقاد از مسائل حاشیه‌ای درباره پرداخت یارانه

به گزارش قدس آنلاین، ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با فارس، با اشاره به حواشی مربوط به قطع یارانه بخشی از افراد جامعه گفت: یکی از مسائلی که دولت را در حوزه مالی در تنگنا قرار داده و وزرا از آن ابراز نگرانی و ناراحتی کردند پرداخت یارانه نقدی است.
وی ادامه داد: جمع کثیری از نمایندگان به این مسئله واقفند که باید قانون پرداخت یارانه‌ها اصلاح شود. بر  همین اساس در قانون بودجه سال 94 به دولت اجازه داده شد که بخشی از افراد پردرآمد جامعه را از پرداخت یارانه حذف کند و از آنجایی که شناسایی این افراد برای دولت مشکل است اقشار جامعه که باید یارانه‌شان قطع شود را مشخص کردند.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هم مجلس و هم دولت بر این موضوع اتفاق‌نظر داشتند که قانون هدفمندی یارانه‌ها باید اصلاح شود و مسائلی که بعد از آن مطرح شد مسائل حاشیه‌ای است که ما شاهد کشمکش‌های میان اعضای دولت و مجلس در این باره بودیم.
عبدی در پایان خاطرنشان کرد: اختلافی که در خصوص پرداخت یارانه‌ها وجود دارد این است که دولت می‌گوید باید دست ما باز باشد تا اقشاری که یارانه آنها باید قطع شود را خود مشخص کنیم و مجلس نیز برای اینکه این قانون اجرایی شود گروه هایی از جامعه را مشخص کرده که باید یارانه آنها قطع شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابراز ناراحتی دولتی‌‌ها از پرداخت یارانه به مردم/ انتقاد از مسائل حاشیه‌ای درباره پرداخت یارانه» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2452) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین