دولتمردان عبرت بگیرند و دیگر از برجام ۲ و ۳ حرف نزنند/ برخی تعهدات ما در برجام برگشت‌پذیر نیست

به گزارش قدس آنلاین، لطف‌الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با تاکید بر عدم برخورد سیاسی با مسئله برجام اظهار داشت: اظهارات آقای سیف نشان داد طرف مقابل تعهدات خود را انجام نداده و بدون انجام این توافق،مفهومی ندارد.
وی افزود: این همان نکته‌ای است که رهبر انقلاب پیش‌بینی کرده بودند که آمریکایی‌ها و طرف‌های غربی قابل اعتماد نیستند.
فروزنده با بیان اینکه دولت با تمام توان باید پیگیری و اقدام کند، خاطرنشان کرد: امروز بحث محکوم کردن کسی نیست و دولت موظف است از حقوق هسته‌ای ملت ایران در مجامع جهانی دفاع کند.
سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی تعهداتی که ما در برجام انجام داده‌ایم قابل برگشت نیست، اظهار داشت: الان باید مطالبه و پیگیری کرد و محور این مطالبه نیز دولت است. دولت باید بدون موضع سیاسی بدعهدی آمریکایی‌ها و غربی‌ها را پیگیری و مطالبه کند.
وی با تاکید بر تلاش برای عیان شدن چهره کریه آمریکا در جهان  خاطرنشان کرد: دولتمردان نیز باید عبرت گیرند و دیگر حرف از برجام 2 و 3 نزنند و همچنین فرمان سیاست‌های خود را به سمت مزیت‌های داخلی، بدبینی و شناخت نسبت به دشمن، اتکا به اقتصاد داخلی و اعتماد به مردم بچرخانند.
فروزنده در پایان با تاکید بر اینکه توجیه اظهارات آمریکایی‌ها توسط دولت امری غلط است، گفت: دولت باید همانطور که آقای سیف و صالحی صحبت کردند با مردم صادقانه حرف بزند و از برخورد سیاسی با برجام پرهیز کند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولتمردان عبرت بگیرند و دیگر از برجام ۲ و ۳ حرف نزنند/ برخی تعهدات ما در برجام برگشت‌پذیر نیست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2453) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین