کاپیتان رحمتی خطاب به هواداران استقلال/قول می دهم که این نتیجه را جبران کنم

ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال نوشت:رحمتی می گوید:«روزهای پر امید از راه می رسد،شاید چند روز دیگر.»

سید مهدی رحمتی کاپیتان آبی های پایتخت با انتشار متنی از همه هواداران استقلال عذرخواهی کرد.

متن يادداشت رحمتي به شرح زير است :

دوست نداشتم در اين شرايط حرفي بزنم اما فكر كردم حداقل كاري كه مي توانم انجام بدهم يك عذرخواهي بزرگ از تك تك هواداران استقلال است.همه آنهايي كه تا صبح از شدت ناراحتي بيدار ماندند.من به نمايندگي از همه اعضاي تيم تمام فريادها،خشم ها و اعتراض هاي شما را مي پذيرم و پاسخي هم برايش ندارم.بازي ديروز ما جايي براي توجيه باقي نمي گذارد.باختيم و شايسته نبوديم و بهتر است بدون بهانه مسئوليت اين نتيجه را بپذيريم و هواداران را بيش از اين عصباني نكنيم.

به عنوان برادر كوچك شما،اگر مقبوليتي براي من قائل هستيد از همه هواداران استقلال مي خواهم كه با قلبهاي مهربانشان از اين اتفاق تلخ گذر كنند و به آينده اميدوار باشند.به ياد دارم كه چند سال قبل وقتي در جام حذفي سه بر صفر پرسپوليس را شكست داديم چه دوران خوشي بود اما هرگز فكر نمي كرديم كه مثل ديروز از راه برسد همان طور كه هيچكدام از ما نمي دانيم دربي هاي بعدي چه خواهد شد اما اينجا در محضر شما عزيزان و خداي بزرگ به سهم خودم قول مي دهم تا روزي كه دروازه بان استقلال هستم،در يكي از دربي هاي آينده نتيجه ديروز را جبران كنم.

اين را هم به ياد داشته باشيد كه سه و چهار و پنج و... صرفا اعدادي هستند براي كري هاي استاديومي،در غير اين صورت فوتبال ايران مي داند كه با يك باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زير سئوال نخواهد رفت.در پايان ادب و احترام حكم مي كند كه پيروزي ديروز را به باشگاه پرسپوليس و هوادارانش تبريك بگويم.روزهاي پر اميد خواهد رسيد.خيلي زود، شايد چند روز ديگر.

251 41


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاپیتان رحمتی خطاب به هواداران استقلال/قول می دهم که این نتیجه را جبران کنم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2518) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین