بازگشایی جاده خلخال - پونل ، تردد بین استان اردبیل و گیلان از این جاده از سرگرفته شد

محمد قرباني روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: با تلاش و پيگيري نماينده منتخب مردم شهرستان هاي خلخال و كوثر در مجلس دهم و همكاري مسوولان اداره راه و شهرسازي رضوانشهر اين مسير مسدود شده از برف برفروبي ، بازگشايي و در اختيار مردم و مسافران قرار گرفت.
او گفت: از مسير80 كيلومتري راه خلخال به پونل 20 كيلومتر در داخل حوزه استحفاظي خلخال و 60 كيلومتر در داخل حوزه گيلان بوده و راهداري اين 60 كيلومتر از سال گذشته و از سوي وزارت راه و شهرسازي در اختيار اداره راه و شهرسازي رضوانشهر قرار گرفته است.
دكتر بشير خالقي ، منتخب مردم شهرستان هاي خلخال و كوثر در مجلس نيز با قدرداني از همكاري مسوولان اداره كل راه و شهرسازي و پليس راه استان گيلان در بازگشايي و اجازه عبور خودروها از مسير مسدود شده جاده خلخال به پونل گفت: عمليات بازگشايي و برفروبي و جمع آوري دپوهاي مبادي ورودي جاده در حوزه گيلان به دنبال تشكيل جلسه اي با مسوولان استان گيلان در هفته گذشته امكان پذير شد.
او اظهار كرد: براي واگذاري نگهداري جاده خلخال به پونل و از شهر خلخال تا گردنه زندانه در داخل حوزه استحفاظي استان گيلان از طريق وزارت راه و شهرسازي تلاش خواهد كرد.
مسير خلخال ، پونل از هفت ماه پيش به دليل انباشته شدن برف مسدود شده بود.
شهرستان خلخال در 105 كيلومتري جنوب اردبيل قرار دارد.
7119/6018

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشایی جاده خلخال - پونل ، تردد بین استان اردبیل و گیلان از این جاده از سرگرفته شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2529) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا