قاسمی منجزی فرنگی کار سنگین وزن ایران در مغلوستان

با تصمیم محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امیر قاسمی منجزی جایگزین بشیرباباجانزاده در مسابقات گزینشی مغلوستان شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این مطلب افزود:به این ترتیب حمید سوریان در وزن 59 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم روز 3 اردیبهشت ماه در رقابت های گزینشی مغولستان، شرکت می کنند تا در صورت قرار گرفتن بین 3 نفر برتر، مجوز حضور در المپیک 2016 برزیل را کسب کنند.

لازم به ذکر است پس از رقابت های گزینشی مغولستان، رقابت های گزینشی ترکیه نیز بعنوان آخرین رقابت گزینشی المپیک دو هفته بعد به میزبانی شهر استانبول ترکیه برگزار می شود که نفرات فینالیست این رقابت ها مجوز حضور در المپیک را بدست می آورند.

گفتنی است پیش از این قرار بود از میان امیر قاسمی منجزی و بشیر باباجانزاده یک نفر راهی رقابت های گزینشی شود که کادر فنی با قاطعیت روی نام قاسمی منجزی خط کشید اما در آستانه این رقابت ها محمد بنا با چرخش 180 درجه ای امیر قاسمی منجزی را جایگزین بشیر باباجانزاده کرد.در وزن 59 کیلو گرم نیز بارها کادر فنی نام فرنگی کار اعزامی را تغییر داد پس بدین ترتیب شاید حمید سوریان و قاسمی منجزی هنوز به صورت قطعی نماینده ایران در میدان مغولستان نباشند.
انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قاسمی منجزی فرنگی کار سنگین وزن ایران در مغلوستان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2565) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران