تحقق مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی با همتی بلند

منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی برای تبادل نظر در مسایل شهری میهمان این هفته شورای شهر اصفهان شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حیدر علی عابدی با اشاره به نام‌گذاری سال 95 به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گفت: باید توجه داشت که در حال حاضر در کشور مؤلفه‌ تحقق این شعار وجود دارد و باید بطور جدی در این راستا همت کرد.

وی تصریح کرد: مراکز صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ، سرمایه انسانی و فضای کسب‌ و کار3 اصل برای پیشرفت یک کشور هستند.

عابدی با بیان اینکه ثبات سیاسی در کشور با همدلی و درک متقابل محقق می شود اظهار داشت:برنامه ها به گونه ای باید طراحی شوند که از اصل و اساس کار که کمک به مستضعفین است دور نشوند اما در بسیاری از موارد بازی‌های سیاسی، مسئولان را از انجام وظیفه اصلی‌شان که تسهیل شرایط زندگی برای اقشار نیازمند جامعه است باز داشته است.

عابدی معضل آلودگی هوا و خشکسالی در اصفهان را از مهمترین مشکلات دانست و افزود: شرق اصفهان بیش از هر نقطه دیگری دچار خشکسالی و خشم طبیعت بوده و باید شورای اسلامی استان، شورای اسلامی شهر اصفهان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همدلی و همراهی این مسئله را رفع کنند.

منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم تاکید کرد: شهرداری باید طوری بتواند مطالبات خود را وصول کند که فشار کمتری بر مردم وارد شود.

باقر بیگی دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیزبا بیان اینکه دیگر زمان آزمون خطا گذشته است، گفت: امروز زمان آن رسیده که علم مدیران به روز باشد در شهر شاهد کارهای با کیفیت تر و استفاده بهینه از هزینه ها باشیم.


انتهای پیام/م


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحقق مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی با همتی بلند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2570) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران