تماشاي شهرآورد پايتخت در كنار مزار هادي نوروزي در كپورچال بابل

كپورچال بابل عصر امروز جمعه ميزبان صدها تن از هواداران مازندراني تيم پرسپوليس تهران بود ، هواداراني كه با نصب نمايشگر تلويزيوني بر روي سنگ قبر كاپيتان به همراه او و اعضاي خانواده اش از دريچه جعبه جادويي تلويزيون تيم ' كهكشاني ' كاپيتان را تشويق كردند.
دوستداران صاحب نمره 24 ابدي نمايشگر تلويزيوني را در پس زمينه اي از پارچه نوشته قرار داده بودند كه روي آن نوشته شده بود ' هادي غروب كرد ... اما يادش در دل ها باقي خواهد ماند' .
جاي ' هاني ' پسر هادي اما در كنار مزار پدر خالي بود . هاني به نيابت از پدر به استاديوم آزادي رفته بود تا شاهد پيروزي تيم كاپيتان باشد و اين شعار پيش از شهرآورد هواداران را محقق كند كه ' دست هادي توكاره - پرسپوليس جام بياره '.
هواداران مازندراني پرسپوليس در پايان مسابقه نيز با سردادن شعارهايي چون ' نوروزي آپاچي ' ،
' هادي با تعصب خداحافظ ' و شعار مازندراني ' هادي نوروزي دا - ته جاي خالي دا ' ( قربان هادي نوروزي - قربان جاي خالي تو ) و به هوا فرستادن بادكنك هاي قرمز رنگ ، شادي كردند.
گزارش ميداني خبرنگاران ايرنا از مناطق مختلف استان هم حاكيست كه هواداران تيم سرخ پوش پايتخت پس از پيروزي چهار بر دو اين تيم در شهرآورد 82 به خيابان ها آمده و شادي و پايكوبي كردند.
هواداران تيم پرسپوليس كه نتايج چهار بر دو تيمشان در برابر استقلال را تا حد زيادي غير قابل پيش بيني مي دانستند ، با در دست گرفتن پرچم تيم محبوب خود و با روشن كردن چراغ خودروها و موتورسيكلتشان و بوق زدن به شادماني پرداختند.
پرسپوليسي ها با اين برد در چهار هفته مانده به پايان رقابت هاي فوتبال ليگ برتر ، پيشاپيش به استقبال جشن قهرماني تيمشان محبوبشان رفتند.
شادماني هواداران سرخ ها در شهرها و حتي برخي روستاهاي مازندران حدود دو ساعت پس از سوت پايان مسابقات از سوي داور ادامه يافت و كماكان نيز در بعضي نقاط ادامه دارد.
ماموران نيروي انتظامي استان نيز براي جلوگيري از ايجاد ترافيك احتمالي و بروز هرج و مرج دورادور نظاره گر اين شادماني و نظم بخشي آن بودند.
تيم پرسپوليس در هفته بيست و ششم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر موفق شد تا استقلال تهران را در بازي برگشت با نتيجه چهار بر دو شكست دهد و با 48 امتياز در صدر جدول قرار بگيرد.
تيم آبي پوش استقلال نيز با اين شكست به رده سوم جدول اين رقابت ها سقوط كرد.
هم اكنون تيم پرسپوليس با 48 امتياز در صدر جدول رقابت هاي ليگ برتر، استقلال خوزستان با 47 امتياز در رده دوم و استقلال تهران با 45 امتياز در رده سوم قرار دارد.
شبك **6982/1654 **1917

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تماشاي شهرآورد پايتخت در كنار مزار هادي نوروزي در كپورچال بابل» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-26) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا