بالای نود درصد اشتغال زایی،مربوط به صنایع کوچک است

استان‌ها > کهکیلویه و بویر احمد - بنام با بیان اینکه ۹۵ درصد از واحدهای صنعتی استان با اشتغال پایین‌تر از ۵۰ نفر جز صنایع کوچک به شمار می‌آیند اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد اشتغالزایی واحدهای تولیدی کشور و به تبع آن استان توسط همین صنایع کوچک و متوسط انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرآنلاین از استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۹۰ درصد اشتغال‌زایی واحدهای تولیدی کشور و به تبع آن استان ما توسط همین صنایع کوچک و متوسط انجام می‌گیرد.
سهراب بنام ظهر امروز در نشست مسئولان صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: یکی از راه‌های موفقیت در بخش صنعت تعامل همه جانبه همه ارکان صنعت با یکدیگر است.

این مسئول گفت: تعامل با مجموعه‌های هم خانواده و بخش خصوصی، برنامه‌ریزی لازم و بسیج امکانات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از ابتدای سال در دستور کار قرار گرفته است.

بنام با بیان اینکه ۹۵ درصد از واحدهای صنعتی استان با اشتغال پایین‌تر از ۵۰ نفر جز صنایع کوچک به شمار می‌آیند اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد اشتغالزایی واحدهای تولیدی کشور و به تبع آن استان توسط همین صنایع کوچک و متوسط انجام می‌گیرد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود بر لزوم توجه و نگاه ویژه به صنایع کوچک و متوسط تاکید ویژه دارند چرا که این صنایع کوچک هستند که ایجاد تحرک و اشتغال طبقه پایین جامعه را بر عهده دارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه احیای واحدهای صنعتی و استفاده از ظرفیت‌های تولیدی موجود و کمک به رفع مشکلات واحدهای راکد استان نیاز به عزم همگانی دارد، افزود: همراهی و تعامل دستگاه‌های مختلف از جمله بانک‌ها عاملی مهم و اثرگذار خواهد بود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بالای نود درصد اشتغال زایی،مربوط به صنایع کوچک است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2615) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین