96 درصد مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان قزوين اجرايي شده است

به گزارش ايرنا، علي پرزحمت شامگاه شنبه در نشست كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان قزوين افزود: از مجموع 408 مصوبه اين كارگروه كه در سال گذشته مورد تصويب قرار گرفته اند، 391 مصوبه اجرايي شده است.
وي با بيان اينكه اجراي 4 مصوبه نيز در دست اقدام است، اظهار كرد: اجراي ساير مصوبات باقي مانده نيز نيازمند جديت، تلاش و همراهي مديران دستگاه هاي مربوطه دارد.
مديركل صنعت، معدن و تجارت استان قزوين يادآور شد: قزوين به لحاظ اجرايي كردن مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد رتبه برتر را در كشور به خود اختصاص داده است.
پرزحمت، بيشترين مصوبات ستاد تسهيل در استان را مربوط به بانك ها دانست و گفت: 50 درصد مصوبات اين ستاد به مسائل مربوط به بانك ها اختصاص دارد و امور مالياتي و تامين اجتماعي نيز به ترتيب با 15 و 14 درصد در رديف هاي بعدي قرار دارند.
اين مسوول، بيشترين حجم از نشست هاي ستاد تسهيل و رفع موانع توليد در استان را نيز مربوط به امور بانك ها دانست و افزود: 56 درصد جلسات ستاد مربوط به بانك ها بوده و امور مالياتي و بيمه اي نيز در رديف هاي بعدي قرار گرفتند.
وي با تاكيد بر تلاش براي تحقق رشد 5 درصدي مورد نظر رئيس جمهوري در سال جاري، با اشاره به نام گذاري امسال به نام اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل از سوي مقام معظم رهبري خاطرنشان كرد: بايد با عزم و تلاش جدي مديران براي تقويت بخش توليد و صنعت قدم در راه عملي كردن منويات رهبر معظم انقلاب برداريم.
6128/3013

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «96 درصد مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان قزوين اجرايي شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2675) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا