تركي: سند توسعه استان تهران تا اواخر خرداد ماه آماده مي شود

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، نعمت الله تركي در مراسم بازديد استاندار تهران از اين سازمان با اشاره به اينكه از ابتداي سال 94 احياي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران آغاز شد، گفت:‌ در ابتدا احياي سازمان، هدف گذاري و تثبيت ساختار نيروي انساني و جانمايي و توسعه استان در سازمان در اولويت قرار گرفت.
وي افزود:‌ تا پايان شهريورماه امسال سند آمايش استان آماده و عرضه خواهد شد.
تركي با بيان اينكه تا 25 خردادماه 95 سند توسعه استان آماده مي شود تصريح كرد:‌ ستاد اقتصاد مقاومتي همزمان با بيان شعار سال از سوي مقام معظم رهبري، به دستور استاندار شكل گرفته است و برگزاري جلسات و رسيدگي به مصوبات آن در دستور كار سازمان است.
وي مشكلات ساختار اداري و منابع انساني استان را يكي از اولويت هاي رسيدگي دانست و عنوان كرد: در يك برنامه عملياتي قرار است با كمك استاندار تهران مشكل سازماندهي و ساختار برخي دستگاه ها كه با نيروي مازاد يا كمبود نيرو مواجه هستند مرتفع شود.
رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران با اشاره به توانمندي كاركنان و مديران سازمان تاكيد كرد:‌ با همكاري دوستان توانستيم سال 94 را با وجود تنگناهاي مالي با موفقيت پشت سربگذاريم تا جايي كه 50 درصد بودجه عمراني تخصيص يافت و در هزينه هاي جاري دستگاه ها نيز 100 درصد تخصيص داده شد.
تهرام/7243//1348

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تركي: سند توسعه استان تهران تا اواخر خرداد ماه آماده مي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2679) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا