سرمربي فوتبال ملوان:حداقل يك امتياز حق ما بود/اسكوچيچ:به ارامش رسيديم

به گزارش ايرنا محمد احمدزاده شنبه در نشست خبري پس از ديدار تيمش مقابل فولاد خوزستان افزود:در نيمه نخست، بازي متعادلي از هر دو تيم شاهد بوديم و فولاد توانست با استفاده از موقعيت خود به گل برتري دست يابد و اين نيمه با همين نتيجه به پايان رسيد.
وي در ادامه بيان داشت:در نيمه دوم نيز برنامه هاي هجومي در دستور كار بازيكنان ملوان بود كه آنها نتوانستند از موقعيت هاي به دست آمده به خوبي استفاده كنند، در حالي كه تيم فوتبال فولاد با استفاده از ضدحملات مي توانست به گل دوم برسد كه چنين نشد.
احمدزاده در پاسخ به اين پرسش كه آيا امكان دارد ملوان به ليگ 1 سقوط كند، افزود:از نزديك ترين رقيب در رده بندي ليگ برتر فوتبال 2 امتياز با تفاضل گل مثبت 3 امتيازجلوتر هستيم و نگران سقوط نيستيم.
سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي اضافه كرد:بايد در ادامه رقابت ها مشكلات تيم كالبد شكافي شود تا بتوان به موفقيت دست يابيم.
تيم فوتبال ملوان بندر انزلي در هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال با نتيجه 1 بر صفر مقابل فولاد خوزستان در اهواز شكست خورد.
تيم فوتبال ملوان هم اكنون با 23 امتياز در رده سيزدهم ليگ برتر فوتبال قرار دارد.
***
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان نيز در اين نشست خبري گفت:اين فصل به دليل مشكلاتش بجاي 12 ماه براي من وتيم فولاد خوزستان 18 ماه طول كشيد.
دراگان اسكوچيچ اظهارداشت:روزي كه ليگ را شروع كرديم بازيكنان جواني داشتيم،كم تجربه، اما امروز آنان به بازيكنان بزرگي تبديل شده اند كه فصل آينده براي فولاد خوزستان بازي مي كنند.
وي با اشاره به بازي امروز نيز گفت:دو تيم به دليل موقعيت خود در جدول با استرس بازي را شروع كردند به همين خاطر چنين بازي نمي توانست براي تماشاگران هيجان ايجاد كند و آنان شاهد يك بازي خوب نبودند.
اسكوچيچ به تيم ملوان اشاره كرد و گفت:آنان اگرچه تيم خوبي هستند، در جدول موقعيت مطلوبي ندارد و اميدوارم كه اين تيم بتواند در بازي هاي آينده به آنچه مي خواهد نايل شود.
از اسكوچيچ در خصوص جايگاه تيم فوتبال فولاد خوزستان در پايان ليگ نيز سوال شد كه پاسخ داد:تا پايان مسابقات چهار بازي پيش رو داريم و اميدوارم با كسب نتايج مطلوب صاحب موقعيت خوبي در ليگ شويم.
فولاد خوزستان با اين برد 31 امتيازي شد.
6125

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربي فوتبال ملوان:حداقل يك امتياز حق ما بود/اسكوچيچ:به ارامش رسيديم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2692) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا