فیاضی‌: شرایط مالی تیم‌ها نگران کننده است

فیاضی‌: شرایط مالی تیم‌ها نگران کننده است

شنبه 17 مهر 1395 0

توپ و تور > والیبال - پوریا فیاضی بعد از 8 ماه دوباره برگشت. دریافت‌کننده قدرتی که فصل قبل با مصدومیت زانویش به ناچار جراحی کرد، 8 ماهی دور ماند.

به گزارش خبرورزشی/ مهری رنجبر: او كم‌كم با تمرين خودش را رساند. دريافت‌كننده قدرتي فصل قبل شهرداري اروميه، هم مثل خيلي از بازيكنان ديگر طلب دارد: «من هنوز 50 درصد قراردادم را از شهرداري اروميه طلب دارم. بابت طلبم شكايت نكردم اما به سازمان ليگ گلايه كردم. هنوز باشگاه تعامل نكرده و پولي نگرفته‌ايم. فدراسيون قول داد پشت بازيكنان باشد اما نمي‌دانم چرا سازمان ليگ عقب كشيد. البته كه تعدادمان كم نيست. ولي پيگير مطالبات‌مان هستيم. اميدوارم فدراسيون هم حمايت كند.» به گفته فياضي، او تنها طلبكار از تيم شهرداري اروميه نيست: «از فصل قبل من، مهدي بازارگرد، آرش كشاورزي، سعيد معروف و دو بازيكن ديگر و البته كادر فني هنوز از باشگاه طلب داريم. ما توقع زيادي نداريم و شرايط را هم درك مي‌كنيم اما ما هم كار ديگري نداريم و ممكن است با يك مصدوميت آينده‌مان را از دست بدهيم. بعيد مي‌دانم برنامه‌اي براي پرداخت داشته باشند.» به نظر او كمي شرايط سخت شده است: «قبلاً اگر بدهكاري براي تيم‌هاي پايين جدول بود حالا به بالاي جدول هم رسيده است. برعكس جايگاهي كه حالا واليبال در دنيا دارد، اين شرايط كمي نگران‌كننده است. در حالي كه سطح فني بازيكنان واليبال ما خيلي بالا رفته است اما اين مشكل كار را سخت مي‌كند.» دريافت‌كننده واليبال يك جورايي نگران است: «ما مي‌دانيم شرايط اقتصادي خيلي خوب نيست اما مشكل اينجاست كه باشگاه‌ها تعامل نمي‌كنند وگرنه مشكل قابل حل است. اگر شرايط همين‌طور باشد چند تا از بچه‌ها از بيرون اقدام كرده‌اند و شايد مشكل‌ساز شود. اواسط ليگ براي واليبال خوب نيست كه تيم‌هاي بالاي جدول بازيكنان‌شان را اذيت كنند.»
فياضي در اين فصل با تيم تازه‌وارد پارسه در ليگ برتر توپ مي‌زند. خودش درباره نماندن در اروميه مي‌گويد: «شرايط اروميه متفاوت است. هميشه انتظار دارند تا بهترين بازي را انجام دهي. من هم كه تازه مصدوميتم را پشت ‌سر گذاشته‌ام و بنابراين خيلي سخت است كه با اين شرايط آنها را راضي نگه دارم. من با وضعيت زانويم به تيمي خلوت‌تر نياز داشتم تا كم‌كم جا بيفتم. هر چند مردم اروميه هميشه لطف دارند اما وقتي با شهردار صحبت كردم، شرايط براي ادامه همكاري جور نبود. حالا هم براي آنها آرزوي موفقيت دارم. من هم اين فصل را فعلاً با 50، 60 درصد آمادگي شروع كرده‌ام. اميدوارم بهتر هم بشوم.»


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیاضی‌: شرایط مالی تیم‌ها نگران کننده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-274038) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی