روی تشک

روی تشک

شنبه 17 مهر 1395 0

دیگر ورزش‌ها > کشتی - سرخط خبرهای کشتی

به گزارش خبرورزشی: جنگ آزادكاران مازني‌ با هم، تهران و زنجان با هم
* اولين مسابقه انتخابي كشتي بعد از المپيك ريو در تهران برگزار مي‌شود. پيكارهاي انتخابي دو وزن غيرالمپيكي كشتي ‌آزاد (‌61 و 70 كيلو‌) با حضور 4 كشتي‌گير در خلال مسابقات بين‌المللي جام شاهد انجام مي‌شود. مسعود اسماعيل‌پور و بهنام احسان‌پور دو آزادكار مازني61 كيلو، مصطفي حسين‌خاني و محمد نادري 70 كيلويي‌هاي تهران و زنجان به مصاف هم مي‌روند تا مسافران اولين دوره مسابقات غيرالمپيكي 2016 مجارستان معرفي شوند. جنگ داخلي اسماعيل‌پور و احسان‌پور دو مازني مدعي دوبنده 61 كيلو، بدون شك يك رقابت جدي و در سطح اول كشتي دنياست كه دو مدال‌دار و ملي‌پوش سابق كشورمان را به مصاف هم مي‌فرستد و هر كشتي‌گيري كه پيروز ميدان باشد، اميد كسب مدال بوداپست محسوب مي‌شود. هر چند نادري آزادكار زنجاني حالا در كشتي ساحلي و كشتي پهلواني براي خودش صاحب اسم و رسمي شده ولي قطعاً بدون كسب مدالي جهاني كشتي‌ آزاد به سقف آرزوهايش نرسيده و حسين‌خاني ملي‌پوش تهراني در پيكارهاي جهاني هم براي جبران ناكامي‌هاي گذشته خود در كسب مدال بايد ابتدا از سد حريف زنجاني بگذرد تا شانس حضور در جهاني مجارستان را به دست‌ آورد. همين تلاش براي حضور در مجارستان، حساسيت و جذابيت رويارويي اين مدعيان را بيشتر از قبل كرده است.

رنگرز‌: تيم‌ را براي قهرماني مي‌بنديم
* تيم‌مان را براي قهرماني در مرحله دوم ليگ ايران و جام باشگاه‌هاي جهان مي‌بنديم. حسن رنگرز سرمربي تيم كشتي فرنگي بيمه رازي مدافع قهرماني ليگ كشتي ايران و باشگاه‌هاي جهان، قبل از شروع پيكارهاي مرحله دوم ليگ كشتي باشگاه‌هاي كشور با بيان اين مطلب به خبرورزشي گفت‌: با نفرات خوب و مطرحي مذاكره كرده و بعضاً قرارداد بسته‌ايم تا با دست پُر در مرحله دوم ليگ كشور و مسابقات جام باشگاه‌هاي جهان كشتي بگيريم. در كنار نفرات خوب داخلي، در نظر داريم اگر لازم شد از كشتي‌گير خارجي هم در تركيب تيم‌مان استفاده كنيم. خوشبختانه مسئولان باشگاه براي تقويت و حمايت تيم از هيچ كوششي فروگذار نكرده و در حد توان براي كسب موفقيت در اين پيكارها، به نيازهاي ما توجه مي‌كنند.

رضايي‌: بهترين آرزو، موفقيت و سربلندي كشتي
* بهترين آرزوي من موفقيت و سربلندي كشتي ايران است. عليرضا رضايي مدير سابق تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و سخنگوي فدراسيون كشتي با بيان اين مطلب به خبرورزشي و اعلام رد پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي كشتي آزاد جوانان، تأكيد كرد‌: به رغم اينكه قرار نيست با فدراسيون كشتي همكاري كنم اما اميدوارم همه جوان‌هاي عزيز كشورمان در همه ميادين پيروز شوند و بهترين‌ها را براي اين عزيزان مستعد و پرتوان آرزو مي‌كنم. براي همه مربيان، سرپرستان، مديران و شخص رسول خادم هم آرزوي موفقيت دارم. يك تقدير و تشكر ويژه هم از جناب علي بيات سرپرست تيم ملي دارم كه واقعاً مثل يك پدر دلسوز در كنار تمام كشتي‌گيران، كادر فني و خود من بودند. رضايي همچنين گفت‌: هرچند قرار نيست با تيم ملي كار كنم ولي در كنار استادم آقا ارسلان پيروز در باشگاه ايزد فردوسي مربيگري مي‌كنم و با كناره‌گيري از فدراسيون كشتي، مي‌خواهم وقت بيشتري براي اين كشتي‌گيران بگذارم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روی تشک» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-274040) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی