با این محلول طبیعی خانگی دماغ تان را کوچک کنید – -آکا

آکا ایران؛ بسیاری از افراد در اثر جراحی بینی توسط افراد غیر متخصص با انواع مشکلات مواجه می شوند و برای تمام عمرزیبایی ظاهری بینی آنها از دست می رود و یا دچار تنگی نفس می شوند.
گفتنی است ، اما با استفاده از یک محلول خانگی می توان به راحتی چربی های اضافی روی بینی رااز بین برد و به ظاهری زیبا و بینی قلمی دست یافت.
,household solutions to shrink the brain,از بین بردن چربی بینی,ترفند کوچک کردن دماغ,[categoriy]

با این محلول طبیعی خانگی دماغ تان را کوچک کنید – -آکاhousehold solutions to shrink the brain,از بین بردن چربی بینی,ترفند کوچک کردن دماغ,روش های خانگی برای کوچک کردن بینی,کوچک کردن بینی با محلول خانگی,کوچک کردن دماغ,کوچک کردن و زیبایی بینی کاملا رایگان,محلول طبیعی و خانگی برای کوچک کردن دماغ,پزشکی و سلامتی

آکاایران: با این محلول طبیعی خانگی دماغ تان را کوچک کنید –

روش طبیعی خانگی برای کوچک کردن بینی

تمام مواد را با هم مخلوط مخلوط کنید و آنگاه به مدت ۳۰ دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید، قبل از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید.
پس از نیم ساعت ترکیب را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و نیز می توانید از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی پوست خود استفاده کنید.
در صورت استفاده روزانه از این محلول می توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید، اگر در حین استفاده از آن  احساس سوزش یا قرمزی در بینی خود کردید، در دفعات بعدی میزان زنجبیل را در ترکیب کاهش دهید.
افرادی که از این ترکیب استفاده کرده اند در یک بازه زمانی کوتاه  دارای یک بینی خوش فرم و کشیده شده اند بدون اینکه متحمل درد و هزینه بالای جراحی زیبایی بینی شوند.

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با این محلول طبیعی خانگی دماغ تان را کوچک کنید – -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-274060) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران