مرد معتاد تبدیل به هالک شد! + تصاویر

اعتیاد به آمپول روغن مرد پوست و استخوانی را هالک کرد:

مردی که مدتی است وارد رشته بدنسازی شده است با الهام از هالک با تزریق ماده ای خطرناک عضلاتی بسیار بزرگ و باورنکردنی برای خود ساخته است.

مرد هالک واقعی

 

عکس مرد هالک واقعی در برزیل

مرد هالک

مرد معتاد تبدیل به هالک شد

مرد برزیلی بعد از ترک اعتیاد به هالک تبدیل شد

"ولدیر سگاتو " 48 ساله اهل سائو پائولوی برزیل با هیکل غیرطبیعی اش نام هالک را به عنوان پسوند به خود اختصاص داده است. سایز دور بازوی این مرد درشت هیکل تقریبا دوبرابر اندازه طبیعی ورزشکاران رشته بدنسازی است و تمام این تغییرات طی 5 سال اخیر رخ داده است. او با تزریق روغنی مرگبار و بسیار خطرناک بدنش را به این شکل درآورده است . فیزیک غیرطبیعی او و تزریقات نامناسب روغن برای افزایش سایز عضلاتش از او یک هیولا ساخته است به طوری که اکثر مردم شهر با دیدنش در خیابان وحشت زده می شوند.

مرد هالک

تزریق روغن به بدن

تزریق روغن خطرناک به بدن برای بزرگ شدن عضلات بازوی مرد هالک

 "ولدیر سگاتو " در مورد شرایط بدنی اش می گوید:این رویای سالهای دور من بود و از اینکه با تزریق می توانم رشد عضلاتم را روز به روز بیشتر کنم لذت می برم. مردم مرا هالک می نامند چرا که به نظر انها فیزیک من بیشتر شبیه شخصیت فیلم های تخیلی است تا انسان های واقعی.دور بازوی من به 60 سانتی متر رسیده است اما من قصد دارم رشد ان را ادامه دهم. سالهای دور در دوان جوانی ام زمانی که درگیر اعتیاد بودم اندامی لاغر و استخوانی داشتم به طوری که اطرافیان من را سگ پوست و استخوانی می نامیدند اما امروز همه چیز تغییر کرده و من تبدیل به یک هالک شده ام.

مرد هالک

عضلات بزرگ

رشد خطرناک عضلات

مردی که شبیه هالک است

مرد معتاد تبدیل به هالک شد! + تصاویر


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد معتاد تبدیل به هالک شد! + تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( نمناک ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-274115) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : نمناک