ال جی روزگار خوشی را سپری می کند ! -آکا

1395/01/28

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ

,[categoriy]

ال جی روزگار خوشی را سپری می کند ! -آکاال جی روزگار خوشی را سپری می کند ! -آکا

آکاایران: ال جی روزگار خوشی را سپری می کند !

آکاایران: شرکت ال جی امروز گزارش مالی مربوط به دوره ی سه ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۶ را منتشر نمود و باید بگوییم که شعار “Life Is Good” این بار واقعا برای خود شرکت صدق می کند.

به گزارش آکاایران: شرکت کره ای می گوید که در اولین ربع سال ۲۰۱۶ میلادی توانسته تا به سود ۴۴۰.۷ میلیون دلاری دست پیدا کند که اگر این رقم با آمار مربوط به بازه ی زمانی مشابه در سال گذشته ی میلادی مقایسه کنیم متوجه افزایش ۶۵.۵ درصدی می شویم چون سود رسمی شرکت در بازه ی ۳ ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۵ تنها ۲۶۶ میلیون دلار بود ، گزارش مالی امروز شرکت ال جی کارشناسان مالی را در بهت فرو برده است چون پیش بینی آنان از سود شرکت ال جی در بازه ی سه ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۶  ۳۵۶ میلیون دلار بود و اکنون کارشناسان معتقدند که بازه ی سه ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۶ پر سودترین ۳ ماه کاری ال جی پس از بهار سال ۲۰۱۴ می باشد.

البته باید گفت که طبق گزارشات رسمی شرکت ال جی درآمد شرکت کره ای در این بازه در مقایسه با بازه ی مشابه سال گذشته ی میلادی کاهش ۴.۵ درصدی را نشان می دهد و از رقم ۱۱.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ به رقم ۱۱.۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ رسیده است.

افزایش چشمگیر سود شرکت ال جی در سه ماه آغازین سال ۲۰۱۶ در حالی است که پرچمدار امسال آنها و یا G5 به تازگی به بازار عرضه شده است و هیچ گونه تاثیری را بر آمارهای منتشر شده نداشته است و تاثیرات فروش G5 در گزارش مالی سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۶ پدیدار خواهد شد.

دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ -

برچسب ها :


اشتراک گذاری

گزارش تخلفبرای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ال جی روزگار خوشی را سپری می کند ! -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2743) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران