برگزاری کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک در اصفهان

دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک با رویکرد گردشگری الکترونیک در اصفهان برگزار شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،شهردار اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان سراسر خاطره و یک اسطوره‌شهر است اظهار داشت: اصفهان در قرون متمادی مهد تمدن، هنر و اندیشه بوده و این شهر موزه بدون سقف هرچه بیشتر دیده شود گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می‌کند.

مهدی جمالی نژاد گفت: این کنفرانس در شهر گنبدهای فیروزه‌ای فرصتی تازه برای تعمیق روابط و بسط و گسترش همکاری های اقتصادی از طریق توسعه روابط الکترونیک فراهم کرده است که امیدواریم با برگزاری همایش‌هایی از این دست، زمینه را برای توسعه گردشگری در اصفهان فراهم کنیم.

وی با اشاره به بکارگیری ابزار جدید در توسعه شهرها تصریح کرد:هوشمند شدن شهر و استفاده از حرکت‌های نوآورانه و خلاقانه و حرکت به سمت گردشگری دانش‌محور و دانش مبنا از بسترهای این رویکرد بوده و بسیار مهم است.

شهردار اصفهان با اشاره به تلاش شهرداری اصفهان در آماده کردن سند موضوعی گردشگری کلانشهر اصفهان افزود:توجه به گردشگری دانش مبنا به دلیل اینکه رقابت‌پذیری بالایی دارد بسیار حائز اهمیت است.

عناوین و برندهایی که شهر اصفهان کسب کرده مانند ثبت جهانی شدن در صنایع دستی، پایتخت فرهنگی جهان اسلام، پیوستن به شبکه شهرهای خلاق جهان و ... عناوین بسیار خوبی بوده که می‌تواند عرصه را برای گردشگری مجازی آماده کند. 

انتهای پیام/م


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک در اصفهان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2748) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران