رفتار جریان احمدی‌نژاد قابل‌ پیش‌بینی و کنترل نیست

ساعت24-عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار جریان احمدی‌نژاد به هیچ وجه قابل‌پیش‌بینی و قابل‌کنترل نیست چراکه آنها مواضع روشنی ندارند.

علی بختیار  منع رهبری از حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت‌ماه سال آینده اعلام کرد: رهبر انقلاب به‌‌ همان شکل که از تمامی روسای جمهور حمایت کردند، از احمدی‌نژاد نیز در طول هشت سالی که رییس جمهور بود، پشتیبانی کردند اما احمدی‌نژاد تنها رییس جمهوری بود که با ۱۱ روز خانه‌نشینی، به‌طور آشکار به فرمایش رهبری بی‌توجهی کرد.

او گفت: احمدی‌نژاد با شرایطی که برای حوزه‌های سیاست‌خارجی، اقتصاد و بخش‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی ایجاد کرد، کشور را به قهقرا برد و خسارت‌هایی به بار آورد لذا قطعاً‌ دوستداران نظام و انقلاب نخواهند گذاشت احمدی‌نژاد به‌عنوان رییس جمهور به دولت برگردد که رهبر انقلاب نیز در این زمینه تذکرهایی را مطرح کردند و اطلاع‌رسانی لازم نیز صورت گرفت.

او همچنین با اشاره به تاکید همیشگی رهبر انقلاب درخصوص رسیدگی به پرونده کهریزک، اعلام کرد: امکان دارد احمدی‌نژاد به دنبال این باشد که با بازگشت به قدرت مانع از رسیدگی به تخلف‌های دولت نهم و دهم شود اما واقعیت این است که این شیوه‌ها بی‌فایده است؛ چراکه مقام معظم رهبری به دنبال این است که همه موارد و مسائل شفاف شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تحلیل واکنش احمدی‌نژاد به منع رهبری، گفت: جریان احمدی‌نژاد کاملاً در رفتار سیاسی خود کاملاً متزلزل است و این مسئله را در هشت سال ریاست‌جمهوری در دولت‌ها نهم و دهم و پس از آن، نشان داده است. به دلیل همین تزلزل جدی، به هیچ وجه قابل‌پیش‌بینی و قابل‌کنترل نیست و مواضع روشنی ندارد و وجود چنین فردی برای اداره حوزه اجرایی کشور به مصلحت نیست.

ایلنا


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفتار جریان احمدی‌نژاد قابل‌ پیش‌بینی و کنترل نیست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ساعت 24 ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-279014) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ساعت 24