رضایيان چوب يک دلال معروف را مي‌خورد / هدایتی گفت در فضای مجازی همه کاسه کوزه ها را سر من شکستند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیر عابدینی در خصوص اتفاقات اخیر اردوی پرسپولیس صحبت کرد ضمن این که از او در خصوص قضیه تیم شهر باران تهران هم سئوالاتی شده است.

 

ماحصل این سئوالات و اظهارنظرهای عابدینی پیش روی شماست:

 

* حاج آقا صحبت از 200 هزار یورویی است که هدایتی مدعی پرداخت آن برای جذب آنتونی گولچ شده و در نهایت سی هزارتای آن به این بازیکن رسیده است و پستی که هدایت بعد از چند روز آن را برداشت؟

- اتفاقا من در این مورد با هدایتی صحبت کرده‌ام و می‌دانم چرا این کامنت را گذاشته و چرا برداشته است منظور هدایتی آن چیزی نبود که رسانه‌ها منعکس کردند.

 

* می‌شود واضح‌تر بیان کنید؟

- هدایتی خیلی دوستانه به من گفت دیدم در فضای مجازی دارند تمام کاسه و کوزه‌ها را سر من می‌شکنند و می‌گویند چون هدایتی پول نداد پرسپولیس بازیکن خوب نگرفت. من هم جواب یک کامنت را که در این باره حرف زده بود دادم. منظورم هم همین مورد بود نه این که به صورت کلی این موضوع را تعمیم بدهند و هدایتی و باشگاه علیه یکدیگر جبهه بگیرند. در واقع منظور هدایتی اختلاس در باشگاه نبود بلکه قصد داشته ثابت کند هر کاری از دستش برآید کوتاهی نمی‌کند.

 

* موضوع رامین رضاییان و باشگاه پرسپولیس موضوع جدیدی نیست. چرا کار به اینجا کشید که با یک بازیکن ملی‌پوش اینگونه برخورد شود؟

- رضاییان چوب یک دلال معروف را می‌خورد ولی در کل تجربه سال‌ها مدیریت من در فوتبال و عقد قرارداد با باشگاه‌های معتبر به من یاد داده وقتی بازیکن با باشگاهی قرارداد دارد و برای ترانسفر شدن اقدام می‌کند چون باشگاه می‌تواند از حقوقش دفاع کند قطعا آینده بهتری در انتظارش است تا این که برود وخودش جهت عقد قرارداد و ترانسفر شدن اقدام نماید. معمولا این اقدام هم در راستای منافع دلال‌ها صورت می‌گیرد و طبیعی است که چیزی به بازیکن نرسد.

 

* پرسپولیس در جام‌حذفی حذف شد؟

- خودتان می‌گویید جام‌‌حذفی! بالاخره در جام‌حذفی از این دست اتفاقات رخ می‌دهد آنقدر باید تیم‌ها حذف شوند تا در نهایت دو تیم به فینال برسند. خب یکی از این حذف شده‌ها هم پرسپولیس است این که دیگر تعجب کردن ندارد. پرسپولیس هنوز مدعی قهرمانی در لیگ است و این پتانسیل را دارد که قهرمان شود.

 

* به عنوان سئوال آخر مایلیم در مورد یک قضیه رک و پوست کنده صحبت کنید؟

- من همیشه رک و پوست کنده حرفم را می‌زنم و به حاشیه نخواهم رفت.

 

* شما از رانت عضویت در هیات رئیسه سازمان لیگ استفاده کردید و تیم شهر باران تهران به لیگ دو اضافه شد یا...؟!

- خیالت را راحت کنم من اگر می‌خواستم از رانت سازمان لیگ استفاده کنم که اصلا اجازه نمی‌دادم داماش سقوط کند که به جای آن تیم شهر باران بیاید و این حرف و حدیث‌ها درست شود. در ضمن این که چرا ما از نیمه راه به لیگ اضافه شدیم و چطور شد این اتفاق افتاد هم نکته جالبی است.

 

* دقیقا سئوال ما هم همین جاست؟

- در واقع من جلوی عده‌ای ایستادم که می‌خواستند با اعمال نفوذ به تیم‌های لیگ دو بیفزایند و یک تیم خلق‌الساعه را جانشین تیم شهر باران کنند که من جلوی این بی‌عدالتی ایستادم و آنقدر اصرار کردم تا حرفم به کرسی نشست. این حرف و حدیث‌هایی که می‌شنوید هم از تبعات همین قضیه است.

109


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رضایيان چوب يک دلال معروف را مي‌خورد / هدایتی گفت در فضای مجازی همه کاسه کوزه ها را سر من شکستند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-279026) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی