عواقب نشست زمین در خیابان ری و مرگ دو نفر؛ توقف پروژه متروی میدان قیام/ قناعتی: اول تحکیم‌سازی کنید

اقبال شاکری گفت: در پی نشست زمین در محدوده خیابان قیام، نیروهای امدادی بلافاصله در محل حاضر شده و اقدامات لازم به منظور تحکیم سطح خیابان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: زمانی که تیم های امدادی هنوز اقدامات ایمن سازی خود را به اتمام نرسانده بودند شاهد کشته شدن یک کارگر افغان و شهادت یک آتش نشان بودیم و اکنون مقرر شده پروژه تا تحکیم سازی، به طور کامل متوقف شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ممنوعیت تردد در بلوار قیام اظهارکرد: هم اکنون تردد در بلوار قیام ممنوع شده اما عبور و مرور در اطراف میدان قیام بدون مانع بوده و اکنون تردد در این محدوده در حال انجام است.

شاکری در خصوص تذکرهای ارائه شده به پیمانکار مترو قیام عنوان کرد: پس از حادثه در محدوده خیابان قیام، تذکراتی از سوی شورای شهر تهران به پیمانکار پروژه داده شده و تاکید شده که تا زمان تحکیم سازی کامل سطح خیابان، پروژه ساخت مترو باید متوقف شود.

47237


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عواقب نشست زمین در خیابان ری و مرگ دو نفر؛ توقف پروژه متروی میدان قیام/ قناعتی: اول تحکیم‌سازی کنید» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-279072) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین