زن نوع دوست زندگی نوجوان هندی را تغییر داد+تصاویر

یک زن اهل لیورپول انگلیس به نام " جولی جونز" با جمع آوری 12000 یورو برای همیشه به درد و رنج یک نوجوان هندی پایان داد.

" ماهندرا آهیروار" دارای گردنی بود که کاملا خم می شد بطوریکه که از بدنش همیشه آویزان بود. بعد از انتشار عکس های این نوجوان در اینترنت یک زن  اهل لیورپول انگلیس به نام " جولی جونز" با جمع آوری  12000 یورو برای همیشه به درد و رنج این نوجوان هندی پایان داد. 

پدر وی در گفتگو با mail online گفت: پسرم از صحبت کردن با گردنی کاملا خم شده بسیار خجالت می کشید و به همین علت علاوه بر رنج و عذاب جسمی، باید رنج و عذاب روحی را نیز تحمل می کرد. پسرم در تمام طول روز گوشه ای می نشست و  حتی قادر نبود هیچ کدام از کارهای شخصی اش را انجام دهد. 

اما گردن او حالا صاف شده و کاملا بهبود یافته است و می تواند مانند تمام همسن و سالهایش تمام کارهایش را خودش انجام دهد و از مهمتر اینکه او حالا به مدرسه می رود.
" جولی جونز" کسی که با تصمیمش زندگی این نوجوان هندی را تغییر داد در این خصوص می گوید: "سال قبل این خبر را در روزنامه خواندم و بسیار متاسف شدم. تصمیم گرفتم تا هر کاری که می توانم برای " ماهندرا" انجام دهم. خوشحالم از اینکه عمل وی با موفقیت انجام شد و این امر نه فقط به واسطه من بلکه با کمک پزشکان و تمام افراد نوع دوست که برای هزینه عمل جراحی وی کمک کردند میسر شد. اکنون ایمان دارم می توان از فاصله صدها کیلومتری نیز معجزه آفرید. حالا که خنده را بر لبان "ماهندرا" می بینم با تمام وجودم خوشحالم."

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زن نوع دوست زندگی نوجوان هندی را تغییر داد+تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-279133) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران