این شکست را جبران می کنیم

پیام احساسی کاپیتان استقلال

این شکست را جبران می کنیم

شنبه 28 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - کاپیتان استقلال با انتشار یک پیام احساسی خطاب به هواداران این باشگاه، اعلام کرد می خواهد نتیجه دربی 82 را در آینده جبران کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ سیدمهدی رحمتی سنگربان و کاپیتان استقلال با انتشار متنی در فضای مجازی، از هواداران این تیم عذرخواهی کرد. متن عذرخواهی رحمتی را می خوانید: «دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم اما فکر کردم حداقل کاری که می‌توانم انجام بدهم یک عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است. همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند. من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها، خشم‌ها و اعتراض‌های شما را می‌پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم. بازی دیروز ما جایی برای توجیه باقی نمی‌گذارد. باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه، مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم.» 

در بخش دیگری از این پیام آمده: «به عنوان برادر کوچک شما،اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می‌خواهم که با قلبهای مهربانشان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند. به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی سه بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود اما هرگز فکر نمی‌کردیم که مثل دیروز از راه برسد همان طور که هیچکدام از ما نمی‌دانیم دربی های بعدی چه خواهد شد اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می‌دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم،در یکی از دربی‌های آینده نتیجه دیروز را جبران کنم.»

رحمتی می نویسد: «این رو هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و... صرفا اعدادی هستند برای کری‌های استادیومی، در غیر این صورت فوتبال ایران می‌داند که با یک باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زیر سئوال نخواهد رفت. در پایان ادب و احترام حکم می‌کند که پیروزی دیروز را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم. روزهای پر امید خواهد رسید. خیلی زود، شاید چند روز دیگر...»

سید مهدی رحمتی استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این شکست را جبران می کنیم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2793) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی