دستگیری سرکرده باند بین المللی قاچاق یک هزار تن مواد مخدردرالبرز

استان‌ها > البرز - رئیس کل دادگستری البرزاعلام کرد که یکی از سرکردگان باند بین المللی قاچاق یک هزار تن مواد مخدر کشور در این استان شناسایی و دستگیرشد.

به گزارش خبرآنلاین البرز ، احمد فاضلیان افزود: این فرد در طول فعالیت ده ساله اش، سالانه حداقل 100 تن مواد مخدر را به طرق مختلف وارد کشور کرده یا ترانزیت مواد مخدر داشته است.
وی اضافه کرد: متهم ساکن در کشورهای افغانستان، پاکستان ، تایلند و حاشیه خلیج فارس محل سکونت داشته و به صورت شبکه ای و ترانزیت مواد مخدردر شرق و غرب کشور فعالیت می کرد.
رئیس کل دادگستری البرز در ادامه بیان کرد: این فرد تحت پوشش شرکت های تجاری که در کشورهای مختلف به ثبت رسیده است به فعالیت در زمینه قاچاق مواد مخدر اقدام کرده است و عواملی هم در افغانستان و پاکستان با وی همکاری می کردند.
وی با بیان اینکه این فرد یک هزار تن مواد مخدر را به صورت شبکه ای و ترانزیت در شرق و غرب کشور در طول 10 سال فعالیت جابجا کرده است، افزود: از این متهم ، اموال منقول و غیرمنقول متعددی که میلیاردها تومان ارزش دارد، کشف و ضبط شده است.
رئیس کل دادگستری استان البرز در پایان در رابطه با آخرین وضعیت پرونده خاطرنشان کرد: کیفرخواست پرونده صادر شده و در دادگاه در حال رسیدگی است.

46


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگیری سرکرده باند بین المللی قاچاق یک هزار تن مواد مخدردرالبرز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-284024) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین