وقوع آتش‌سوزی در هنرستان فنی حرفه‌ای

به گزارش افکارنیوز،

جلال ملکی گفت: در ساعت 7:49 صبح انفجاری در مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه فدائیان اسلام خیابان پروین اعتصامی گزارش شده که سریعاً دو ایستگاه آتش‌‌نشانی به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: این آتش‌سوزی در مجتمع 5 طبقه و 20 واحدی رخ داد که آتش در طبقه دو، یک واحد 55 متری را در بر گرفت، این انفجار شدید باعث شد که این واحد مسکونی و سه واحد مسکونی کنار آن دچار تخریب‌های شدید در دیوارهایشان شوند و 10 واحد دیگر مسکونی نیز دچار شکستگی شیشه در و پنجره شدند.

ملکی با اشاره به این حادثه آتش‌سوزی گفت:‌یک مرد 45 ساله نیز در داخل منزل دچار آتش‌سوزی شد که مأموران وی را تحویل اورژانس دادند.

وی در بررسی علت آتش‌سوزی گفت:‌ تجمع گاز شهری و ایجاد جرقه باعث این حادثه شده است.

وی گفت: در ساعت 8:49 پس از گذشت یک ساعت عملیات آتش‌نشانی به اتمام رسید.

وقوع آتش‌سوزی در هنرستان فنی حرفه‌ای 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کشور از وقوع یک حادثه آتش‌سوزی دیگر در ساعت 8:46 صبح امروز در خیابان هفده شهریور خبر داد و گفت: دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند این حادثه در یک هنرستان فنی حرفه‌ای و در قسمت رایدرهای آن رخ داد و دو اتاق بخش اداری دیوارهایش خسارت دیده و تخریب شد.

ملکی گفت: مرد 45 ساله‌ای که از پرسنل اداری این هنرستان بوده دچار مصدومیت شد اما موردی از آتش‌سوزی در بین دانش‌آموزان گزارش نشده است.

وی علت وقوع این حادثه را نشت گاز از موتورخانه و ورود آن به بخش رایدرها اعلام کرد و گفت:‌این اتفاق باعث انفجار شده است. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کشور با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما به مردم توصیه کرد: در استفاده از وسایل گرمایشی احتیاط‌های لازم انجام شود و در بکارگیری آنها از افراد باتجربه کمک گرفته شود.

وی ادامه داد: همچنین در مراکز تجمعی مانند مراکز خرید، باشگاه‌ها، مدارس و ... از وسایل گرمایشی باکیفیت استفاده شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقوع آتش‌سوزی در هنرستان فنی حرفه‌ای» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-284045) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز