جدایی ستاره مغضوب برانکو از پرسپولیس در نیم فصل

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رامین رضاییان که در تیم ملی فیکس است فعلا فرصت بازی در پرسپولیس را پیدا نکرده و هم پستی او حسین ماهینی هم عملکرد خوبی تا اینجا داشته است.

 

مشکل بزرگ این روزهای پرسپولیس هم بازی نکردن رضاییان است و خبرنگاران مدام از برانکو ایوانکوویچ در این خصوص سوال می کنند و او نیز همیشه یک پاسخ دارد: «نمی توانم نفرات فعلی را بیرون بگذارم تا رضاییان بازی کند.»

 

با این شرایط بعید به نظر می رسد سرمربی قرمزها حاضر شود تحت تاثیر فشارها ماهینی را نیمکت نشین کند و رضاییان را در ترکیب قرار بدهد.

 

از سوی دیگر گفته می شود قرار است کارلوس کی روش در اردوی آینده تیم ملی فوتبال ماهینی را هم دعوت کند و حتی فدراسیون از وی تقاضای پاسپورت هم کرده است.

 

این موضوع حسابی جایگاه رضاییان در تیم ملی را هم به خطر انداخته و وی را به فکر راه جدیدی برای حل مشکل خود انداخته. با توجه به اینکه رضاییان با پرسپولیس قرارداد 3 ساله امضا کرده است تنها راه پیش روی او جدایی وی به صورت قرضی از پرسپولیس است.

 

گفته می شود رضاییان با پیشنهاد خوبی از سوی یک تیم اصفهانی مواجه شده و در صورت ادامه این روند بعید نیست نیم فصل به صورت مقطعی به تیم مورد نظر برود تا بتواند جایگاه خود را در تیم ملی حفظ کند.

109


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدایی ستاره مغضوب برانکو از پرسپولیس در نیم فصل» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-284071) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی