۶۶۲۳ انشعاب غیر مجاز برق در لرستان جمع آوری شد

کمیته بازرسی برق های غیر مجاز این شرکت به منظور تحقق اهداف خود طی پنج ماه یعنی از ابتدای اردیبهشت تا پایان شهریور 12 جلسه برگزار نموده است.

به گزارش خبرانلاین لرستان ،دهقان معاونت بهره برداری شرکت جمع آوری برق های غیر مجاز را از جمله موضوعات مهم برشمرد که در دستور کار شرکت قرار دارد و بیان داشت:با توجه به رشد فزاینده جمعیت و ساخت و سازهای قانونی و غیر قانونی طبیعتأ استفاده از برق بصورت غیرمجاز امری کاملأ بدیهی شده و می طلبد که ما توان بیشتری برای جلوگیری از این پدیده تقبیح شده و مذموم بکار بندیم.

دهقان استفاده از برق بصورت مجاز و قانونی را از مصادیق انضباط اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت:بسیار دور از انتظار است که عده قلیلی از مردم استان لرستان به این عمل ناپسند دست زده و دین و فرهنگ خود را خدشه دار نمایند.

وی گفت: مهندس خودنیا مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان بسیار مصرانه و جدی پیگیر قضیه برق های غیر مجاز وجمع آوری آنان هستند و طبق دستور ایشان از بدو ورودشان در رأس هرم شرکت این مقوله جزء شاخص های اولویت دار شرکت قرار گرفته و با قدرت تمام، بخشی از سعی و تلاش خود را معطوف به این اقدام غیر قانونی نموده ایم.

دهقان با اشاره به این مطلب که طی پنج ماه 12 جلسه در این خصوص برگزار شده است اظهار داشت: این امر نشان دهنده ی پیگیری جدی این قضیه است.

وی آمار و عملکرد کمیته بازرسی برق های غیر مجاز را بشرح ذیل تشریح کرد و ابراز داشت: نظر به اینکه استفاده از برق بصورت غیر قانونی شناور بوده بطوریکه از یک طرف ما مبادرت به جمع آوری آنها نموده از طرفی دیگر مشترکین جدید مخصوصأ افرادی که ساخت و سازهای غیر مجاز دارند از شبکه های برق بصورت خلاف قانون استفاده می نمایند و همین امر باعث شده که هیچ وقت بطور کامل برق های غیر مجاز جمع آوری نشوند.

دهقان عناوین و اقدامات انجام شده را به این صورت عنوان نمود:

· تعداد جلسات برگزار شده توسط کمیته بازرسی برق های غیر مجاز 12 مورد تا پایان شهریور

· تعداد نفر ساعت برگزار شده توسط کمیته بازرسی برق های غیر مجاز 288 نفر ساعت

· تعداد مصوبات جلسات برگزار شده 58 فقره

· تعداد مصوبات اقدام شده 51 فقره

· تعداد مصوبات در دست اقدام 6 فقره

· تعداد مصوبات اقدام نشده 1 فقره

· تعداد اکیپ های دست اندر کار 45 اکیپ شامل اتقاقات و عملیات با گشت و محورهای روستایی و پیمانکاری

· تعداد انشعابات جمع آوری شده غیر مجاز 6623 فقره

· تعداد انشعابات جمع آوری شده غیر مجاز که به انشعاب مجاز تبدیل شده اند 2267

· میزان کیلو وات ساعت برآورد شده 1793998 کیلو وات ساعت

· میزان مبلغ برآورد شده بابت هزینه مصرفی غیر مجاز یک میلیارد و 242 میلیون و سیصد هزار ریال

46


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶۶۲۳ انشعاب غیر مجاز برق در لرستان جمع آوری شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-284123) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین