فدراسیون فوتبال ایران از عراق یاد بگیرد!

فدراسیون فوتبال ایران از عراق یاد بگیرد!

شنبه 11 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - گرچه کنفدراسیون فوتبال آسیا دوباره یک رأی سیاسی داد و اعلام کرد تیم ملی عراق می‌تواند تمامی بازی‌های خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را به استثنای عربستان به میزبانی تهران برگزار کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ اما نكته جالب واكنش فدراسيون فوتبال عراق در قبال اين حكم سياسي بود. عراقي‌ها برخلاف فدراسيون فوتبال ايران به آساني زير بار حرف AFC نرفته و حتي تهديد كردند به فيفا شكايت مي‌كنند.

فدراسيون فوتبال عراق تأكيد كرد اگر عربستان براي بازي با آنها به تهران نيايد، آنها نيز به عربستان نمي‌روند. اين برخورد قاطعانه عراقي‌ها واكنش فدراسيون فوتبال عربستان را نيز در پي داشت كه بسيار عصباني شدند.

سخنگوي فدراسيون فوتبال عربستان با لحني تند گفت: «ما وقتي براي تلف كردن به اين موضوع نداريم. ما بازي‌هاي مهمي را پيش‌رو داريم. عربستان باعث اين مشكل نيست زيرا ما كه نخواستيم عراق در تعليق باشد و تصميم بازي نكردن در ايران نيز از سوي ما صادر نشد!»

با شنيدن اين اخبار حسرت خورديم و از خود پرسيديم كه چرا فدراسيون فوتبال ايران مثل فدراسيون فوتبال عراق رفتار نكرد؟ توجه داشته باشيد كه عراقي‌ها چطور براي ميزباني آن هم در تهران حرص و جوش مي‌زنند اما ما با بي‌تفاوتي و بي‌خيالي محض زير بار حرف زور AFC و سعودي‌ها رفتيم.


اين مطلب را نوشتيم بلكه مورد توجه دكتر اسدي دبير فدراسيون فوتبال هم قرار بگيرد. البته اميدواريم!

کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فدراسیون فوتبال ایران از عراق یاد بگیرد!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-29384) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی