جنایت سفیر سعودی در رومانی +عکس

خانه | بین الملل مشرق منبع:

با گذشت 24 ساعت از وقوع جنایت فجیع سفیر عربستان سعودی در رومانی که طی آن یک دختر جوان پس از مورد تجاوز قرار گرفتن به قتل رسید، واکنشها به آن همچنان ادامه دارد.

به گزارش افکارنیوز،

بنابر این گزارش، فعالان رسانه ای در عربستان با انتشار تصاویر "ابراهیم الراسی" سفیر عربستان در رومانیو "ایلینا ویلیسکو منشی رومانیایی تبار وی رسوایی تجاوز سفیر عربستان به منشی دفتر سفارت را لکه ننگی بر پیشانی دولت کشورشان ارزیابی کرده اند.

 لازم به ذکر است که ابراهیم عبدالرحمن الراسی سفیر عربستان در کشور رومانی پس از تجاوز به ایوانا فیلیسکو ۲۵ ساله منشی دفترش، اقدام به کشتن وی کرد. در پی این اقدام، وزارت خارجه رومانی، سفیر عربستان را احضار کرد.

بر اساس گزارش های اولیه پزشکی قانونی، قربانی در ابتدا مورد آزار جنسی قرار گرفته، سپس به وسیله کمربند او را خفه کرده اند. جنازه این دختر رومانیایی که دانشجوی پزشکی بوده است، در حالت شناور بر روی آب یک دریاچه در نزدیکی نیروگاه برق کروزاویستی که در حدفاصل ۲۴ کیلومتری بخارست قرار دارد، کشف شده است. وزارت خارجه رومانی در پی این اقدام ضمن احضار سفیر عربستان، به  وی ۴۸ ساعت مهلت داده است تا رومانی را ترک کنند. یک مقام رومانیایی در این خصوص گفت: مقامات رومانی از عربستان درخواست کرده اند تا مصونیت این سفیر را لغو کند و آنها بتوانند وی را محاکمه کنند اما مقامات سعودی با این درخواست مخالفت کرده اند. لازم به ذکر است سال گذشته نیز یکی از خدمتکاران شاغل در سفارت عربستان در بخارست مورد ضرب و شتم و آزار جنسی قرار گرفته بود.

کلمات کلیدی:

تجاوز رومانی سفیر سعودی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جنایت سفیر سعودی در رومانی +عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-29402) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز